Beroš: Ljut sam zbog dugih čekanja na testove
Ako treba formirat će se još nekoliko punktova u Zagrebu, kazao je Beroš
Komentari 10
Realno, i to je jedna od metoda kojom se smanjuje broj otkrivenih. Pitam se samo što im radi uređaj u F.M. koji je izgleda jedino poslužio Plenky-u kao predizborni trik. Trebali bi novinari provjeriti jel' uopće i upaljen taj uređaj.
Ostavka!!! Tako je to kad ministar zdravstva postane ministar turizma! Bavi se marginalijama, a sustav se raspada.
Zbog čega se mora iz okolnih županija dolazit u Zagreb da bi se napravio privatni test na Koronu. To niko nije napisao. Zašto se ne pokupe uzorci na uobičajenim mjestima u pojedinim županijama i ne pošalje sve skupa na testiranje u Zagreb. Ovako se stvaraju nepotrebne gužve pred institutom i povećavaju troškovi ljudima...
Ministre, dajte nam još par brojeva telefona. Može i izmišljenih -svejedno - ionako se na telefone nitko ne javlja.
Beroš osnuj povjerenstvo da znamo zasto se dugo ceka
Dajte privatnicima da testiraju i pošteno platite. Bit će jeftinije, brže i sa rezultatima na vrijeme.
Nemaju se gradjani sta testirati iz cista mira, otimacina gradjanima genetskog materijala je krivicno djelo. Ne moze vjestak na sudu ulaziti u privatne podatke optuzenika bez njegove dozvole, a ovi masovno kradu genetski materijal ljudima i skupljaju privatne podatke gradjana u jednu ogromnu bazu podataka sto je zlocin protiv covjecnosti. Preko genetskoga materijala mozes ubiti covjeka, pratiti ga u stopu, uhoditi i oteti mu ustedjevinu u banci i nekretnine obitelji da nitko ne zna sto mu se dogodilo. Pogledajte dragi gradjani cime se ovi bave. Prestrava! A testovi nisu pouzdani, i ne vrijede nista, osim jednoga dana, a vec sutra mozes biti inficiran, sto znaci ovi masovno teroriziraju gradjane iz cista mira, i otimaju privatne podatke gradjanima iz citavoga obiteljskoga stabla sto je teski zlocin protiv covjecnosti.
Beroš, reci tko je odgovoran za provedbu testiranja, sigurno SDP i oni su glavni krivci! Kru te hebo na čelu si stožera i ti kažeš da si ljut a ti rukovodiš time znači ljut si na sebe, ali HDZ ovac nikada nije kriv, niti kad se ljubi sa zaraženim za njega vrijede druge definicije fizičkog kontakta!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
dajte probudite beroša i recite mu da je on šef i odgovoran...ako se predugo čeka od je odgovoran a ne moja baba, nek da ostavku i pusti nekoga sposobnijeg onda...