Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 187
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Sjednica Sabora
Povratak na članak

Bebić: Sanader nije davao nikakve naloge vezane uz TLM

Očekujemo dopune dnevnog reda, ali ne vjerujem da će biti intenzivne kao što su bile do kraja prošle godine

Komentari 14

DI
disiinspiracijo
15:32 18.01.2011.

pa neka se utvrdi i dokaže tko je sudjelovao,Bebić nije na sudu da bi trebao pod zakletvom svjedočiti!! ne znam kako se te njegove izjave tako uzimaju!!

VL
BK
bez.komentara
15:05 18.01.2011.

Bebić je koristan Hrvatskoj kao slijepo crijevo čovjeku.

VL
Avatar Gentoo
Gentoo
15:11 18.01.2011.

Barba Luka je cool. Zivjele mandarine, super su.

VL
ST
stevica
15:15 18.01.2011.

Zar taj ugovor sa TLM nije potpisala bjeloglava ,i kasnije se pravdala da nije znala sta potpisuje.Sve mi se cini da se zeli njena odgovornost zaatskati .Pa nije sanader mogao sve sam.Da ima pravde joca bi davno bila u rementicu na ispitivanjima.A ovako ona uziva i sklanja one koji znaju previse.Zato i jest sav vrh hdz u zatvoru,a ovi koji su na slobodi drze ,,jocu,, u skripcu(kalmeta,milinovic,suker,seks,hebrang itd)

VL
DE
deželan
15:31 18.01.2011.

Kaj in kako se je vladalo za časa Sanaderja bo mokoče pokazala do sedaj skrivna soba v Sanaderjevi hiši. Poleg dragocenih slik so našli še zajeten del dokumentacije. Povsem verjetno je da je takih arhivov še. Sprenevedanje politikov pa nene glede ali so Hrvaški ali Slovenski je že tako smešno da to ni res...le zakaj jim peljemo ??? no ali do kdaj !! lp

VL
BL
bitter lemon
15:36 18.01.2011.

Bebić ne prestaje lizati guicu bivšem šefu iako se ovaj u buksi...

VL
BL
bitter lemon
15:37 18.01.2011.

pola njih iz adezea bi se spasilo da se vrati Smradaner...

VL
DE
deželan
15:51 18.01.2011.

Pobožne želje : - da bi ves denar ki so ga nakradli in skrili politiki zajeli in vrnili - da bi se ta denar investiral v nova delana mesta Menim da bi bila Hrvaška in Slovenija ena najbogatejših držav...kakšna Švicaica !! Škoda da so to le lepe sanje lp

VL
OB
-obrisani-
15:56 18.01.2011.

Čim rebneš neku KRADEZENJARU sa 5 godina zatvora .........................................malo si mu dao....................

VL
OB
-obrisani-
16:30 18.01.2011.

Najviše od svega bi volio da se ovim Kradezeovcima za Predsjednika vrati Sanader..........pa da se poubijaju

VL
JA
jankoprekobrda
17:33 18.01.2011.

Baraba Luka nemoj se ugristi za jezik.

VL
DE
denderi
17:49 18.01.2011.

barbi lukica ,a di su tvoji prstići...a

VL
Avatar pupoljak
pupoljak
15:43 18.01.2011.

Eh barba Luka, pak si navlekel Suzanin bijes na sebe.

VL
SA
saad
09:12 20.01.2011.

Moja pokojna baka davala je naredbe.Sanader ih je davao,ali tko ih je amenovao.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.