Večernji List - najnovije vijesti iz Hrvatske, svijeta, sporta, showbiza i lifestyle
Naslovnica Vijesti Hrvatska

Barbara Antolić Vupora SDP-ova kandidatkinja za županicu

Naši rezultati u poduzetništvu i radu, uz političko iskustvo jamstvo su uspješnog budućeg vođenja naše Županije koju vidimo kao regiju predvodnicu trenda pozitivnih promjena, hrvatskog sjevera i naše Domovine, rekla je
25. siječnja 2021. u 19:10 1 komentara 311 prikaza
Varaždin: Predizborni skup SDP-a na Kazališnom trgu
Foto: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL
Pogledajte galeriju 1/3

Županijski odbor SDP-a Varaždinske županije jednoglasno je donio odluku da će kandidatkinja za županicu biti predsjednica Županijske organizacije i saborska zastupnica Barbara Antolić Vupora, a kandidatkinja za zamjenicu dosadašnja zamjenica gradonačelnika Ludbrega Renata Potočnik.

Vaccinations at Havelhoehe community hospital in Berlin ne može ih razumjeti Prvi otkazi zbog cijepljenja u Njemačkoj: Otpustio 7 zaposlenika, sada dobiva prijetnje

- SDP je svjestan sve veće potpore, ali i očekivanja birača u Varaždinskoj županiji, stoga sam ponosna što ćemo Renata i ja kao uspješne poduzetnice i radnice s dugogodišnjim aktivnim sudjelovanjem u politici našega kraja, preuzeti odgovornost i u vođenju naše Županije sljedeće četiri godine. Naši rezultati u poduzetništvu i radu, uz političko iskustvo jamstvo su uspješnog budućeg vođenja naše Županije koju vidimo kao regiju predvodnicu trenda pozitivnih promjena, hrvatskog sjevera i naše Domovine. Svi mi zaslužujemo sigurnost, stabilnost, rast i razvoj, bolju i sigurniju budućnost za našu djecu i unuke. Svu svoju energiju, radne navike, svoj život, usmjerit ćemo, u ovim teškim vremenima, na razvoj brojnih, nažalost neiskorištenih potencijala koje naš kraj ima. Prioritet će nam, uz potporu razvoju obrta, malog i srednjeg poduzetništva, prije svega biti osiguranje uvjeta za dostojanstvenu starost naših starijih i sretno, bezbrižno odrastanje naših najmlađih stanovnika - rekla je Barbara Antolić Vupora.

ČUDNI ŽIVOTNI PUTEVI
Danas je poznati hrvatski glazbenik, a nekoć je pobjeđivao Đokovića sa 6:0!
TIDAL
Glazba i zabava
Jeste li ikada čuli za TIDAL? Istražili smo sve što morate o njemu znati
  • nopasara:

    to su takve gluposti s tim županima, to sve treba ukinuti kod nas na deset ljudi dolazi barem jedan koji ima državni položaj sa zadatkom da im soli pamet kako će živjeti i što će raditi