Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 35
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
26. obljetnica vojne akcije
Povratak na članak

Banožić i Hranj u oči Oluje: 'Ključ svake pobjede su ljudi, naši hrvatski branitelji i vojnici'

Banožić je najavio i nastavak zaštite nacionalnih interesa, razvoj i modernizaciju Hrvatske vojske, "jer nas svi izgubljeni životi utkani u temelje naše države na to obvezuju"

Komentari 4

MA
matkopeic
13:20 04.08.2021.

Jasno da najveća čast i priznaje ide borcima, braniteljima, svima koji su učestvovali u borbi, na prvoj crti. I to od trećeg mjeseca 91 (Pakrac) pa do konačne pobjede Olujom. Vječna slava i hvala poginulim Hrvatskim braniteljima i ostalima kojioji su u toj borbi izgubili život. I svim zlobnica i mrziteljima svega Hrvatskog , ima jedan stih : Ništa mi neće ovaj dan pokvarit.... Nema predaje.

VL
CR
CROLINDA
14:00 04.08.2021.

hrvatski identitet i san o slobodi su se sačuvali u vjeri - da nam nije vjere koja je izdržala i osmanlije i komuniste i velikosrbe nikada ne bi bilo Hrvatske države - sada samo treba malo počekati da biološka neumitnost pozoblje nelustrirane udbojice naroda svoga pa da se vlada Hrvatske države kao prava članica EU u skladu s EU rezolucijama odrekne komunističkog znamenja kako bi nam konačno počinule žrtve i naraštaji - Ka dite čula san, Još se sićan ka i sad Riči dide mog: Upamti zauvik Da u njima vire ni Nisu oni ka i mi I tako dodje dan Da mi čovik dobro znan Hoće uzest nju, Al' mi je Al' mi je ne damo Jer ona je dio nas I ostat ćemo tu vječna - Hvala Ti Bože - Hvala Ti Gospe za izmoljene milosti - branitelji i krunica - krv ljubavi - vrh vrhova - RAJSKA DJEVO KRALJICE HRVATA NAJVJERNIJA ODVJETNICE NA BRANIKU STOJ, ČUVAJ NAŠU SVETU VJERU I HRVATSKI DOM!

VL
Avatar paracelsus
paracelsus
19:00 04.08.2021.

"Ključ svake pobjede su ljudi, naši hrvatski branitelji i vojnici"........Nepotpuna tvrdnja. Potpuna i ispravna bi bila; "Ključ svake pobjede su tjelesno, psihički i tehnološki najbolje moguće OBUČENI i školovani te tehički dobro opremljeni ljudi, naši hrvatski branitelji i vojnici. 21. je stolječe.

VL
DU
Deleted user
18:42 04.08.2021.

Pa je li moguće napisati tako nepismen naslov : "Banožić i Hranj u oči Oluje " ...u oči ....?? Prima li netko plaću za to ??

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.