Bankama tri milijarde kuna zajma da pojačaju kreditiranje u kunama
Vujčić i dalje smatra da je jeftina nafta dobra vijest za Hrvatsku
Komentari 2
KS
A da su se krediti iz CHF direktno pretvarali u kune krepao bi monetarni sustav i svi bi oslijepili.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I dalje nastavljamo krivom monetarnom politikom, drukčije valjda i ne ide a to možemo zahvaliti HDZ u koji je davnih dana dozvolio da izgubimo suverenost nad novcem , sada imamo narodnu banku koja radi protiv naroda . Daje novac privatnim bankama koje kasnije kreditiraju jadne poduzetnike sa 3 puta večim kamatama , ovo je apsurd koji se nažalost ,radi birača koji su glasali za HDZ SDP Mostove i mostiće još četiri godine neće promjeniti , i dalje ostajemo robovi !