Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 207
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ekskluzivno
Povratak na članak

Ban Ki-moon: U srpnju dolazim u Hrvatsku!

U New Yorku je proslavljena 20. obljetnica primanja Republike Hrvatske u članstvo UN-a

Komentari 9

Avatar cro1com
cro1com
12:30 23.05.2012.

Strasne slike:(

VL
WA
wahr
11:14 23.05.2012.

Je ovaj politicar mulja, kao da mi nismo culi po tisucu puta ovu pricu i tapsanje po ramenima. Tako su politicari radili i Borisu a iza ledja su mu upropasivali njegov narod i zemlju. A ova Frau na slici? Pa jasno je ona se slikava za svoj buduci CV

VL
ĆA
ćaćaća
12:10 23.05.2012.

ovo će biti novi hrvatski ban ki\' je na mjesecu:)))

VL
ZA
zagrebHR
12:16 23.05.2012.

totalno bezlična figura, velike sile dale su mu to mjesto da mogu radit što hoće i da on tosve podržava, on je obični birokrat bez velikog uticaja, npr. Iran, taj birokrat u vezi Irana o ničemu ne odlučuje niti ima uticaj na odluku CFR-a o napadu na Iran

VL
UK
Ugo Kajvez
12:22 23.05.2012.

Radije otiđi u libiju vidjeti što ste tamo napravili ................... tu te netrebamo ............

VL
OB
-obrisani-
13:06 23.05.2012.

Gdje god je upleten UN tamo ima zločina, od bivših UNPA zona, Srebrenice, Afrike, Libije, korumpirana bjelosvjetska isfucana organizacija koju nitko ništa nepita a troši silan novac koji se može daleko bolje i pametnije iskoristiti.

VL
FU
furešta
14:01 23.05.2012.

ovaj ban ki moonjen je isto toliko potreban ko onaj kofi banan. nek fino ostane an svom stablu u šumi

VL
OB
-obrisani-
17:00 23.05.2012.

Blago si ga nama ako on dođe k nama gdje će nam biti kraj?

VL
M3
Miške 3
09:43 24.05.2012.

Korejanci jedu pse. Najbolje meso je kad ih se iglom pika u kavezu, da pate. Bio sam tamo i ogadili su mi se i stoga. Čuvajte si cucke ako ovaj dođe.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.