Baghdadi poziva na pobunu u Saudijskoj Arabiji, prijeti napadima na Izrael
Baghdadi se prvi i zadnji put pojavio u javnosti u ljeto 2014. u Mosulu.
Komentari 9
Baghdadi je agent mosada i ova prijetnja je laž. Židovska izmišljotina.
Baghdadi je agent mosada.Amerika, to jest cionisti, su Lucifer svijeta, mrzitelji čovjeka. Bolesnici su si umislili da su iznad svega, da su superiorna rasa i da moraju vladati svijetom.
Baghdati -Elliott Shimon agent mosada.
"Kalif" laže i krade.
Ha, ha ovo postaje komicno! Al Baghdadi (Simon) je Izraelski drzavljanin a ISIS je Mosad/CIA cedo!
Ha, ha, ha… dva najveca pomagaca i osnivaca ISIL-a su se uspanicarili pa su vjerojatno na brzinu izbacili prije snimljenu audio poruku "pozivajuci na napad na sebe same" kako bi malo usporili raspad njihove teroristicke tvorevine dok je njihov agent s pseudonimom Al Baghdadi vec odavno sklonjen na sigurno u jednu od te dvije tvorevine. Klasicne metode specijalnog rata ili kako oni to nazivaju "psych-ops". Toliku su ih puta u zadnjih pa desetljeca upotrebili da vise i mala djeca prepoznaju te propagandne poruke.
Ovaj hoce vlast. Izrael i zapad tu grupu dobro kontrolisu i naoruzavaju i jeftino uzimaju crno zlato da bi tukli druge muslimane. À ako slucajno krenu prema njima odmah ih sravnaju sa zemljom. Izrael ima visestruku korist od njih. Mi ostali Muslimani imamo najvise stete od te grupe koju predvode neuki à prikljucuju se naivni.
Ako je to istinita poruka i prijetnja Izraelu, onda je to kraj ISIL-a.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Obmana i podvala.Izrael stoji iza ISIL-a,kao i SA koja je glavni financijer. Američki helikopteri su proteklih dana izvlačili izraelske i američke instruktore iz Ramadija ,prije ofanzive iračke vojske,koji su tamo komandujući kadar.dok se ISIL-ovci prebacuju tajno u Afganistan.Prljavi poslovi Izraell i SAD ,zahvaljujućui ruskoj intervenciji u Siriji,polako otkrivaju odvratnu pokvarenu politiku cionista na Bliskom Istoku.