Austrijanci u šoku nakon strave u zagrebačkim Mlinovima, veleposlanstvo u kontaktu s hrvatskim organima
Troje djece, četverogodišnjak u spavaćoj sobi i sedmogodišnji blizanci, dječak i djevojčica u dnevnoj sobi pokraj igračaka bez znakova života
Komentari 18
bivša žena mu bila loša prema sadašnjoj djevojci ("djevojci"???). Da mi je znati koja bivša žena "ljubi i grli" nasljednicu??? I ta ge je zato ostavila? Ostavila je ona njega jer je, očito, nije obasipao s toliko love koliko je ona, temeljem njegovog dotadašnjeg CV očekivala.
berošu zaustavi te svoje zakone koliko će ljudi ostat bez posla sa kreditima do guše a onda dolazi do pomračenje uma kao i ovaj lik
Biznismen, iskusni međunarodni financijski stručnjak, konzultantska tvrtka, utjerivač dugova......takvi su više manje svi stranci biznismeni koji dolaze kod nas. Što vrijeme više prolazi sve više cijenim naše Balkance.
Austrijanci zabiravili na Josefa Fritzla pa su sad u čudu...., a i jednog sa brčićima....sve Bečka škola....
Strasno i tuzno...i dogadjaj, ali kao i uvijek i clanak i nepoznavanje objekta istoga. Masonska loza slobodni zidari????
Halter štraca javi seeee...
Hajmo Halteri. Malo nam lažite još. Pleaseeeeee...
Prva pogreška kod nas nema smrtne kazne.
On dolazi iz jedne civilizirane zemlje ali nije sve bas tako. Sjecamo se jos onog Astrijanca sto je vezao svoju kcerku u podrumu .S njom je imao djecu idiotizam i sadizam..A pricaju o demokraciji postovanju prava.Ima idota koliko volis tamo... Podsjeca me to davljenje djece na onog crnca sto ga policija davila Americi,devet minuta strava koja strasna smrt..Ne znam zasto se roden takvi ljudi..Mora se otvarat goli otok drzat ih vjecno u rudniku..Moram reci da imani zena nasi svakakvih..Dok sam zivio u Njemackoj puno je nasi zena izvaralo njemce.Ostave svog covjeka koji radi vjecno na bausteli jadnik nista ne moze Onda odi sa njemcima prave ludakke od njih .Seljanke dosle iz rupe vidile malo svitlosti grada slobode pa pobjesne...Cule za markiranu odjecu pa. vodaju njemce da ih odjevaju strava..Znam jednu ostavila muza a najbolja da Stog od trave pravi..Vidim je na motoru s nekim njemcom..Kazem joj daleko si dogurala... I onda nadu Turcina Arapinu ili siptara onda ih ovi prikrste. Izlupaju ih prave od njih smece.. Njemci obicno ugadaju zenama nebi me cudilo da je i ovaj Austrijanac izludio.....Ali nije to razlog da ubije djecu strasno.
Koji je to Sud i na temelju čije preporuke dodijelio djecu psihopatskom ocu na vikend?
Opet Austrijanci guše male Hrvate. To su nepopravljivi monstrumi...
Moš mislit kak su "Austrijanci u šoku"... Kao da nemaju dovoljno vlastitih problema...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koja je svrha toga što je austrijsko veleposlanstvo u kontaktu s našim vlastima. Suzdržite se malo s novim i novim naslovima. Dajte malo pijeteta.