Austrija će ograničiti ulazak migranata unatoč kritikama EU-a
Austrija je odlučila da neće primati više od 3200 migranata na dan, bilo da planiraju nastaviti put prema Njemačkoj ili zatražiti azil u Austriji, te da će uvesti dnevni limit od 80 zahtjeva za azil.
Komentari 3
gdje je tome kraj?
Ja se samo pitam sto ce uciniti Gosp.Kovac ako Njemacka, Austrija i Slovenija zatvore ili jako uspore ulazak migranata, a Srbija nagovjestava da nece primati vracene, ali ce mozda dolazece iz Makedonije pustati k nama. I evo vam kaosa nagomilavativati ce se kod nas, dali za tu opciju uopce netko sprema i na koji nacin ? Nas nitko nigdje ne spominje a to mi se uopce ne svidja . Nadajmo se da ce nasa Predsjednica i ministar vanjskih poslova poduzeti na vrijeme nesto po tom VRUCEM pitanju.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Što će ovi u EUrupi ? Bolje im je da ne dolaze, a ako već dođu trebali bi što prije otići.