'Atmosfera u Srbiji je takva da bi eventualni izbori mogli dovesti do incidenata i nasilja'
Jedan od vođa oporbenog Saveza za Srbiju Dragan Đilas, američkim dužnosnicima je ukazao na nedostatak dijaloga i na podjele u srbijanskom društvu, za koje je ocijenio da su 'proizvod načina na koji se predsjednik države obraća ljudima koji drugačije misle i medija koje uređuje svaki dan'
Komentari 9
Opet vi o regionu? mi nemamo svojih problema sto treba rijesiti, istina stabilan susjed je zlata vrijedan ali zar nam nisu prvi susjedi na sjeveru i zapadu?
Gradjanski rat slijedi Srbiji. Sto posto.
...ili ozbiljna oporba ( brinu o miru i stabilnosti)? ...ili radikali, radikalniji od vučića?
"Stabilna Srbija" je tipicni oxymoron.
Uf pak taj istok...novinaru pa dokle?
Djilasa gura Cia zato ima 12%
Polako se zavrsava istraga protiv Djilasa koji se enornmno obogatio dok je bio gradonacelnik Beograda pa je postao sve nervozni i agresivni. Na proteste dolazi autom od sto hiljada eura nema svoju stranku na izbore nece samo hoce da mu se preda vlast .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gospon autor, koga normalnog u Hrvatskoj zanima kaj se događa u srbiji? Da malo smanjite dozu srbovanja bili bismo vam jako zahvalni.