Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 149
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Za cijeli javni sektor
Povratak na članak

Antikorupcijsko vijeće za donošenje etičkog kodeksa

Zamjenica ministra pravosuđa Sandra Artuković Kunšt najavila je da će ministarstvo iz kojeg dolazi tijekom ove godine izraditi novu Strategiju suzbijanja korupcije

Komentari 4

Avatar WHAZZUP
WHAZZUP
14:13 26.03.2014.

...a u sastvau vijeća....18 srba i 2 Hrvata?...mislim...kao i obično...po preporuci komunističkog nacionalnog ključa, a po posebnoj preporuci predsjednika države

VL
BU
bubimima
13:31 26.03.2014.

Izradit će novu antikorupcijsku strategiju?! Koliko je uopće i dosadašnja bila efikasna? Glavno da hrpa državnih činovnika ima opravdanje za svoje postojanje. A korupcija i nepotizam će i dalje opstajati i bujati jer bajke na papiru na njih nimalo ne utječu.

VL
OS
osica
13:52 26.03.2014.

ne treba treba pisati nikakv kodeks- mrtvo slovo na papiru " već riječi pretočiti u dijela" Dok su vaši najbliži suradnici , članovi "suspektni jer su uhvaćeni s prstima u pekmezu" - što već i vrapci znanju , a via vi im šaljete poruke " ne priznati jer slijedi izbacivanje" ništa od toga. Možda bi bilo vrijeme da ih Milanović "pogleda u oči - ali pitanje je koliko dugo može zadržati pogled na njima" Antikorupcija se živi a ne piše.

VL
Avatar Nancy_Callahan
Nancy_Callahan
19:29 26.03.2014.

Ovako misle stati na kraj "lokalnim serifima" ?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.