Kako liječe Oparu: Gama-nož je bezbolan, rezultat vidljiv kasnije
O tome hoće li se gradonačelnik Splita nastaviti liječiti na Rebru, odlučit će, kako ističu liječnici, on i njegova obitelj
Komentari 11
Drži se Andro !
Moj otac je prije 10 mjeseci operiran gama nozem. Neurokirurg koji to radi je ljudina kakve nema,dr Heinrich. Kuci se ide isti dan. Imao je 74 godine i nikakvu vezu. Predobro rjesenje za metastaze na mozgu. Na zalost,umro je 3 mj nakon toga zbog loseg lijecenja na Jordanovcu. Tamo si samo broj,nema ljudskog ni individualnog pristupa. Bolnica za umiranje.
Drz'se stari !!!! kaj ona dole turcija nema bolnicu?
dosadni ste vi i on -idite u bolnice da vidite da ima puno bolesnih samo nemaju isti tretman -čekaju na preglede i snimanja
Nemam ništa protiv tog čovjeka.. Dapače želim mu sve najbolje ali ste dosadni sa njime.. Koda nema drugih bolesnih ljudi u državi... Po čemu je bolji od drugih?!
Svako dobro mu želim... al nismo svi isti....neki su malo istiji...
Običnom građaninu bi dali NUROFEN,izmjerili tlak i poslali ga doma na simptome vrtoglavice i glavobolju! Bio bi dijagnosticiran negdje u zadnjem stadiju raka kad bi pao u nesvijest! Ovaj je u roku odmah na CT-u bio dok drugi čekaju do 2 godine a terapiju gama nožem mjesecima!
Svatko realan zna da jadnom Opari, spasa nema!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svako dobro Andro. Brz oporavak.