Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 231
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
mladi humanitarac
Povratak na članak

Andro je već imao kartu za povratak iz Ukrajine u Zagreb a onda je poginuo u naletu na minu

Nećkao se, a onda prije otprilike mjesec dana odlučio da ipak ide – kažu nam prijatelji. Andro Fabijanić je, inače, imao već i rezerviranu kartu za povratak te je u Zagreb trebao stići navodno jučer, dan nakon što je poginuo.

Komentari 6

Avatar Idler
Idler
08:27 17.09.2022.

Pokoj mu duši i počival vu miru !

VL
Avatar HR-Nevini-Vitez
HR-Nevini-Vitez
12:17 17.09.2022.

Velika tragedija jer s obzirom kako sjajno Ukrajina pobjeđuje mogao se Andro uz svoje navodne i takozvane humanitarce veseliti skorom ulazku u Moskvu i St. Petersburg.

VL
ST
stomiovotreba
09:39 17.09.2022.

Humanitarac? Pa on je bio pripadnik Azova jos od 2014.

VL
Avatar Payback
Payback
08:45 17.09.2022.

Žrtvovanje za druge najveći je čin..

VL
KO
koraknaprijed
08:22 17.09.2022.

Covijek humanitarna izgubio svoj zivot u pomaganju drugima u potrebnim I nemocnim,to je vrh ljudskosti i zivota svakog humanog bica.. Svaka čast,vječna slava i mir Boziji.

VL
FA
Fake
09:06 17.09.2022.

Počivaj u miru, dobri čovječe.Slava Ukrajini.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.