Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 28
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ŠEF AGENCIJE MI5:
Povratak na članak

'ISIL planira velike napade, prijetnja na najvišoj razini u 30 godina'

Prijetnju predstavljaju i "domaći" džihadisti koji se žele boriti na strani militanata

Komentari 17

GV
golub Vaso
00:19 30.10.2015.

imaju dobre Toyote kupljeno novcem američkih poreznih obveznika, ne sumnjam da su i englezi poslali nesto korisno

VL
MI
mirr
00:27 30.10.2015.

pocinje doba kaosa :(

VL
MI
mirkec77
09:14 30.10.2015.

Dovedite još par milijuna migranata sa lažnim imenima, pa će Europa bit sigurnija.

VL
Avatar blederhund
blederhund
01:43 30.10.2015.

...no kaos.....no fan....

VL
BA
babyuh
07:46 30.10.2015.

ne smijemo se buniti, nece ni Europi faliti vatrometa: u ovim kolonoma ima sigurno nekoliko stotina terorista koji ce se rasporediti po drzavama. Pardon: po izjavi gospodje Pusic , teroristi dolaze avionima i to lete business

VL
SI
sisu
07:50 30.10.2015.

Meni se čini da su našli novo "oružje za masovno uništenje". Saudijci srušili cijenu nafte ne bi li zeznuli Ruse, Ameri fingirali napade na Daeš ne bi li im dali vremena da sruše Asada. Rusi napali i utvrdili se u Siriji. Iran je s Rusima dobar. Kurdi razočarani u Amere jer su dopustili Turcima da ih gaze i poslije obrane tursko-sirijske granice, pa prijeti opasnost da se okrenu Rusima. Sad treba naći izliku za slanje kopnenih trupa i stvarno uništenje Daeša. I, evo ga: šokantna vijest o "planiranim napadima" i spriječenima, kao svejedno, dobro bi bilo da se protiv tog zla ipak krene.

VL
RO
rotšild
07:48 30.10.2015.

Pohlepni nezasitni krvoločni lihvar je isplanirao kaos i rastakanje nacionalnih država.Novi Svjetski Poredak.

VL
MX
Mister X
09:08 30.10.2015.

'ISIL planira velike napade, prijetnja na najvišoj razini u 30 godina' Dali se planiraju napadi sa Brodovima , nosačima aviona njihovim ? Sa tenkovskim jedinicama ? podmornicama ? Modernim zračnim letilicama ? dronerima njihovim ? , Ili je riječ oč o napadima čak njihovim Satelitski navođenim tomahavkama ? Nema nikakovih preciznih navoda jedino kao babe gatre kad nešto mlatare .Nema navoda jer se Putin mora boje čuvati plašiti ili crni Husein u bjeloj hiži ?

VL
Avatar Chicha
Chicha
05:54 30.10.2015.

Ovaj bradati na slici je Izraelac! Pametnome dosta!

VL
OB
Objektivno...
09:01 30.10.2015.

Tako će biti sve dok Kolinda ne digne sve naše face lifting MIG-ove renewed in Ukraina i pošalje ih nad ISIL da istovare svoj ubojiti teret. Kakav Putin, kakvi Ameri, kakvi bakarači... Kada naša Krila oluje dolete iznad ISIL.-a vidjet će oni čija mama crne burke prede

VL
Avatar Neanderthalac
Neanderthalac
18:39 30.10.2015.

Terorizam se vraća kući.

VL
IV
Ivekivek
10:12 30.10.2015.

Čini se da u kotlu kreće kuhanje....

VL
AN
antijugoslavencina
03:56 30.10.2015.

Ne treba nam Isil pored Milanoviceve jugo-vlade!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.