Andrej Plenković podijelio je Hrvatsku na bruxellesku i rusku
Hrvatska politička tradicija obiluje etiketiranjem. U Titovoj Jugoslaviji politički su protivnici bili nacionalisti i kontrarevolucionari, u samostalnoj Hrvatskoj jugonostalgičari i sada – ruski ljudi. Na čelu im je predsjednik države Zoran Milanović, pokadšto je to i gotovo cijela oporba.
Komentari 3
ZO
Zaboravio je još i prokinesku. Oni su najjači i najbrojniji.
KO
Očiti dokaz da s razlogom postoji dobna granica za odlazak u mirovinu.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ne svrstava ih plenki,rade to sami kao i račan kad je izasao umjesto da glasuje za hrvatsku, čemu se čuditi sto propadaju, gori je most koji ništa ne premošćuje, osim svojih debelih plaća