Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 153
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
novi prosvjedi
Povratak na članak

Ana Knežević: Sve nam je gore, ne vidi se ni svjetlo na kraju tunela

Ana Knežević najavila je prvomajske prosvjede, pa će se na Praznik rada u 10 sati održati prosvjedi u Zagrebu, Splitu, Osijeku i Puli.

Komentari 18

MA
marko53
13:22 21.04.2010.

Preko 700 sindikalnih organizacija.Vjerovatno im dobro ide700 ljudi koje moramo plaćati.Gospođo Knežević i vi ste jedan od parazitskih čimbenika.

VL
OB
-obrisani-
14:41 21.04.2010.

Lako je njoj, ukradeš 25.000kn, frendici daš još 35.000 iz blagajne sindikata, dobiješ uvjetnu presudu i onda još vičeš: \"Jučer vi - danas mi - sutra svi!\" pozdrav vaš zmijicamala

VL
ZD
Zdravek
15:00 21.04.2010.

\"pridruže u Štrajku solidarnosti u našim podružnicama\" ma kakve podruznice? pa netreba strajk da se vama pruzi podrska, nego treba strajk da se pokaze stanje nacije. ako nemozete organizirat strajkove po glavnim trgovima svih gradova, bolje se nemojte ni prijetiti sa strajkovima

VL
Avatar PotemkinVillage
PotemkinVillage
22:46 21.04.2010.

Moja plaća je točno onoliko koliko će Ani Megafon uzeti na ime poreza 40%. Kada bi se ona borila za nas sirotinju trebala bi hvaliti Vladine mjere....Ali, što kaže narod: Ne laje kujica zbog sela nego zbog SEBE.

VL
BJ
bjuri47
16:37 21.04.2010.

fuj ..gadura pokvarena....kakav ta obraz ima...za nevjerovati..kad se sjetim otvorenog i one gospođe iz sindikata tekstilaca i svega onog za sto je optuzila ovu pokvarenu zenu..ovu knezevicku treba strpati u zatvor sto prije...

VL
Avatar zanusi13
zanusi13
10:42 22.04.2010.

Sve nam je gore zbog takvih lopova kao ti. Nemaš obraza i ne podnosiš ostavku niti nakon što je Sud utvrdio da si ukrala 25 milja i što te osudio za tu krađu.... Sram te može biti...

VL
JA
jarac
13:57 21.04.2010.

Drugarica je danas osuđena pred sudom za lopovluk misleći da će današnjim istupom odvratiti javnost. Dakle drugarice ankice....

VL
OB
-obrisani-
13:31 21.04.2010.

@@@@@ Ana Knežević: Sve nam je gore, ne vidi se ni svjetlo na kraju tunela Nije točno G. Knežević! Vidi se svijetlo.....od upaljenog fitilja!

VL
OB
-obrisani-
13:35 21.04.2010.

Anka partizanka opet trkelja gluposti! Hej Anka, jugoslavija ti je propala, nema natrag! pozdrav vaš zmijicamala

VL
OB
-obrisani-
13:56 21.04.2010.

@ Bosanci su več počeli! Šta dalje slijedi?

VL
CI
cicibela
16:13 21.04.2010.

Nakon što je osuđena za pljačku, ova gospđa još glumi nekakav autoritet ???

VL
OB
-obrisani-
16:26 21.04.2010.

Ana, ti trebaš vidjeti zatvorsko svjetlo ...........

VL
AP
apaurin
17:12 21.04.2010.

Ana ,vrati lovu i makni se s mjesta predsjednice sindikata .....neko ko je pravomoćno osuđen ne može biti dio javnih službi a pogotovo ne sindikalni lider...... pa gdje ti je obraz ženo ,,jel te nije stid ?jel te nije stid ?

VL
KU
kukuriku
17:05 21.04.2010.

ti Sindikati su ostaci od Boljsévickog-Samoupravljanja,..a tamo je uhodani sistem-Korupcija i danas...!!

VL
Avatar PotemkinVillage
PotemkinVillage
22:41 21.04.2010.

Kako su se uzbunili naši sindikalni lideri i tuta-zastupnici, svi sa plaćama preko 9.000 kn, jer ih po Vladinim mjerama sustiže 40% poreza na plaće. kao bore se za siromašne! Dokle smo stigli da se za narod kao bore dokazani,, osuđeni pljačkaši. Gospođa Ana Amsterdam.

VL
PO
pop72
07:45 22.04.2010.

sve nam je gore konačno i njima počinje gore a kako: obzirom da gledaju samo svoju korist a dokaz je pronevjera novca i prodaja imovine koja nije u vlasništvu njenom a pogotovo tjeranjem radnika (stoke po njima na burzu) konačnono su shvatitli da je i njima sve gore- nema radnika nema članova nema članarina nema koga zastupati pa tako i oni postaju višak, samo da čim prije postanu višak, štakori i žohari nikada neća prestati činiti štetu nego ih se treba riješiti no izgleda ovi štakori će riješiti se nas a na kraju i samih sebe

VL
OB
-obrisani-
11:49 22.04.2010.

Lopove .........

VL
OL
Oly
15:01 22.04.2010.

U ovoj državi stvarno više nitko nema srama... Naravno, činjenica je da sada kada je već apsolutno sve pokradeno i razgrabljeno da će se sad ovi naši veliki dušebrižnici poklati međusobno. Da u HR postoji oduvijek samo jedan pošteni sindikat nezaposlenost bi bila kud i kamo manja, a život bi bio bolji. Jedva čekam da i Vlada svoj sindikat osnuje i nak im predsjednik bude Sever hehehe

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.