Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 192
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ODGOVOR KREMLJA
Povratak na članak

Amerikanci optužili Ruse da imaju nuklearno oružje za uništavanje satelita: 'To je zlonamjerna fantazija'

NATO je već 2021. odlučio da se napadi iz svemira ili u svemiru ubuduće mogu tretirati kao napad na cijeli savez u skladu s člankom 5. o kolektivnoj obrani

Komentari 33

5S
505.scrtom
20:18 15.02.2024.

to je nemoguće, svi potrebni dijelovi iz vešmašina su potrošeni..

VL
Avatar jimi008
jimi008
20:02 15.02.2024.

Zasto bi amerikanci mogli da posjeduju i imaju nesto, a Rusi i drugi narodi ne..? Jako dobro je da Rusija i ostale zemlje unistavaju americki monopol...

VL
Avatar jimi008
jimi008
20:31 15.02.2024.

Kako bi amerikanci pokazali misice i bombardirali da su umjesto Rusa neki drugi manje vojno slabiji narod i drzava. Zasto amerikanci ne bombardiraju Rusiju zbog napada na Ukrajinu?? Malo morgen, mahunu ce napasti!!I Rusija je nuklearna velesila. Jako dobro je sto je tako. Zao mi je samo jadnih Ukrajinaca koje su zrtve sukoba Rusije protiv amerike i zapada...

VL
DU
Deleted user
20:02 15.02.2024.

A zašto se oni ne presele u svemir da tamo ratuju, umjesto na zemlji.

VL
LL
lijepa_li si
20:07 15.02.2024.

rusi nemaju feminezirane brigade, nemaju ni zastave šarene, tak da nemaju šanse, kaj ne?

VL
CV
car_vukota
20:42 15.02.2024.

Istina, to oružje je odmah pored iračkog biološkog oružja, a između Deda Mraza i Zubić Vile.

VL
Avatar Scuderia
Scuderia
21:40 15.02.2024.

Pravilo broj 1: Sve što Ameri optužuju druge, rade sami. Britanci i Ameri su majstori licemjerja.

VL
DU
Deleted user
20:34 15.02.2024.

A jadan savez i clanak 5... I sto cemo sad?

VL
Avatar anlaser
anlaser
21:15 15.02.2024.

Onaj tko gore nema nešto što bi u slučaju velike frke onesposobilo neprijateljske satelite , izgubiti će rat .Toliko .

VL
DU
Deleted user
21:18 15.02.2024.

Sto rusi ne najavljaju da bilo koji pokusaj stavljanja nuklearnih naprava u orbitu je zabranjeno i rusi imaju potpis na tom dokumentu kao i svi ostali. Nuklearna exksplozija u orbiti sa svojim elekteromagnetskim udarom bi onesposobila svu elektroniku u orbiti.. Sto znaci svi satelit, Americki ,Ruski,Kineski i svi drugi gube kontrolu i navigaciju i onda lancani sudari sljede, i zagadjenje orbite djelovima satelita rjese problem za buduce lansiranje bilo cega. Bilo koji tupavc ovdje tko zagovara tako nesto nije normalan.

VL
Avatar Ležeći Policajac
Ležeći Policajac
19:59 15.02.2024.

Je li ovo dobra, ili loša vijest?

VL
DU
Deleted user
21:29 15.02.2024.

Tim rusenjem satelita se ne postize skoro nista. Data security shell ima mehanizam kojim prenosi live current log ukljucujuci data.Govorimo o vrlo kompleksnom netwerk-u a ne o nekom golubu koji nosi poruku pa ga lovac rokne.Svasta,ovo macevanje Rusa i Ameraa je cista obostrana propaganda.

VL
SL
slavenZadravec
20:54 15.02.2024.

Jesmo li mi kao ljudska vrsta stvarno sumanuti ili nas ovaj sustav nacionalnih država tjera u tom smjeru?

VL
LU
luftbrenzzer
20:28 16.02.2024.

Kad bi netko stekao sposobnost skidanja satelita, čisto sumnjam da bi se samo tako odrekao te mogućnosti samo na osnovu "optužbe" SAD. U svakom slučaju, s obzirom na tehničke mogućnosti, SAD su na prvom mjestu potencijalnih zatirača nepoželjnih satelita, kojee će ako im zatreba, bez većih dvojbi uporabiti.

VL
Avatar El Indio
El Indio
23:51 15.02.2024.

Pa ako pobjedi Trumpan Rusi, Ameri i debeljko iz Pjongjanga postanu prijatelji a neprijatelj ce im bit Europa. Cemu panika?

VL
MC
MCA
20:48 15.02.2024.

ne Amerikanci, nego Trump i Republicans! Trump I Republicans prijete da ce se to dogoditi ako Trump izgubi izbore.

VL
DA
darko122
20:47 15.02.2024.

Ovo je lukava proruska propaganda uz pomoć putlerovih simpatizera kod nas. Njegovu zločinačku facu treba zabraniti prikazivati. Naravno da svi koji lete u svemir imaju oružje u svemiru za uništenje satelita i jugo MiG-29 je mogao nositi raketu za uništenje satalita.

VL
Avatar CUBE
CUBE
21:24 15.02.2024.

Na ovoj slici voštani je zabrinut 🤓

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.