Amerikanci optužili Ruse da imaju nuklearno oružje za uništavanje satelita: 'To je zlonamjerna fantazija'
NATO je već 2021. odlučio da se napadi iz svemira ili u svemiru ubuduće mogu tretirati kao napad na cijeli savez u skladu s člankom 5. o kolektivnoj obrani
Komentari 33
Zasto bi amerikanci mogli da posjeduju i imaju nesto, a Rusi i drugi narodi ne..? Jako dobro je da Rusija i ostale zemlje unistavaju americki monopol...
Kako bi amerikanci pokazali misice i bombardirali da su umjesto Rusa neki drugi manje vojno slabiji narod i drzava. Zasto amerikanci ne bombardiraju Rusiju zbog napada na Ukrajinu?? Malo morgen, mahunu ce napasti!!I Rusija je nuklearna velesila. Jako dobro je sto je tako. Zao mi je samo jadnih Ukrajinaca koje su zrtve sukoba Rusije protiv amerike i zapada...
A zašto se oni ne presele u svemir da tamo ratuju, umjesto na zemlji.
rusi nemaju feminezirane brigade, nemaju ni zastave šarene, tak da nemaju šanse, kaj ne?
Istina, to oružje je odmah pored iračkog biološkog oružja, a između Deda Mraza i Zubić Vile.
Pravilo broj 1: Sve što Ameri optužuju druge, rade sami. Britanci i Ameri su majstori licemjerja.
A jadan savez i clanak 5... I sto cemo sad?
Onaj tko gore nema nešto što bi u slučaju velike frke onesposobilo neprijateljske satelite , izgubiti će rat .Toliko .
Sto rusi ne najavljaju da bilo koji pokusaj stavljanja nuklearnih naprava u orbitu je zabranjeno i rusi imaju potpis na tom dokumentu kao i svi ostali. Nuklearna exksplozija u orbiti sa svojim elekteromagnetskim udarom bi onesposobila svu elektroniku u orbiti.. Sto znaci svi satelit, Americki ,Ruski,Kineski i svi drugi gube kontrolu i navigaciju i onda lancani sudari sljede, i zagadjenje orbite djelovima satelita rjese problem za buduce lansiranje bilo cega. Bilo koji tupavc ovdje tko zagovara tako nesto nije normalan.
Je li ovo dobra, ili loša vijest?
Tim rusenjem satelita se ne postize skoro nista. Data security shell ima mehanizam kojim prenosi live current log ukljucujuci data.Govorimo o vrlo kompleksnom netwerk-u a ne o nekom golubu koji nosi poruku pa ga lovac rokne.Svasta,ovo macevanje Rusa i Ameraa je cista obostrana propaganda.
Jesmo li mi kao ljudska vrsta stvarno sumanuti ili nas ovaj sustav nacionalnih država tjera u tom smjeru?
Kad bi netko stekao sposobnost skidanja satelita, čisto sumnjam da bi se samo tako odrekao te mogućnosti samo na osnovu "optužbe" SAD. U svakom slučaju, s obzirom na tehničke mogućnosti, SAD su na prvom mjestu potencijalnih zatirača nepoželjnih satelita, kojee će ako im zatreba, bez većih dvojbi uporabiti.
Pa ako pobjedi Trumpan Rusi, Ameri i debeljko iz Pjongjanga postanu prijatelji a neprijatelj ce im bit Europa. Cemu panika?
ne Amerikanci, nego Trump i Republicans! Trump I Republicans prijete da ce se to dogoditi ako Trump izgubi izbore.
Ovo je lukava proruska propaganda uz pomoć putlerovih simpatizera kod nas. Njegovu zločinačku facu treba zabraniti prikazivati. Naravno da svi koji lete u svemir imaju oružje u svemiru za uništenje satelita i jugo MiG-29 je mogao nositi raketu za uništenje satalita.
Na ovoj slici voštani je zabrinut 🤓
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
to je nemoguće, svi potrebni dijelovi iz vešmašina su potrošeni..