Amerika naoružava učitelje i tete u vrtićima
U tjednima nakon pucnjave u Uvaldeu, zakonodavci u Ohiju olakšali su nošenje oružja učiteljima i drugim školskim zaposlenicima. Toj se strategiji žestoko protive demokrati, policijske udruge, sindikati učitelja i zagovornici kontrole oružja, koji tvrde da će to stvoriti još veći rizik. Ankete su pokazale da velika većina učitelja ne želi biti naoružana.
Komentari 6
Amerika naoružava učitelje i tete u vrtićima kako bi oni bili na borbu sa teroristima i luđacima spremni.
Budući da u svijetu ima sve više psihičko poremečenih, naoružavanje građana je logičan potez.
Zapravo naslov clanka bi morao glasiti: Amerika ponovno dozvoljava gradanima pravo na samoobranu i zastitu golorukih nevinih. Ne tako davno, prije nego su napredni progresivci poceli gurati svoj nos u tude zivote gradani su sami imali pravo odluciti da li ce se naoruzati ili ne i da li ce obraniti susjeda ili sebe i clanove obitelji u slucaju opasnosti. Tada nije bilo masovnih pucnjava protiv nevinih kojima su zakoni zabranjivali da se brane!
Učitelji iz kemije i engleskog su u mitraljeskim gnijezdima na zapadnom i istočnom krilu škole dok onaj iz tjelesnog čuva prilaz snajperom s krova. Ako se ubojica ipak probije do hodnika čekaju ga domar i knjižnjičarka s HK G36-icama i ručnim bombama braneći prilaze zbornici. To se zove sretno djetinjstvo kako ga zamišljaju američki desničari.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jedini način da se zaustave masovne ubojice, djeca odgojena po planu Globalista koji nastoje uništiti familiju.