Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 162
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PRESRELI SU PORUKE
Povratak na članak

Američki obavještajci: Izrael se priprema za mogući napad na iranska nuklearna postrojenja

Zabrinutost u američkim obavještajnim krugovima ne proizlazi samo iz javnih i privatnih izjava izraelskih dužnosnika, već i iz presretnutih izraelskih komunikacija te promatranja vojnih kretanja koja bi mogla upućivati na pripreme za napad, tvrde izvori

Komentari 2

CO
coska
06:48 21.05.2025.

Čuj ”iz presretenih poruka”…pa Ameri im i pomažu da to naprave.

VL
Avatar Ivanvečernji
Ivanvečernji
14:40 21.05.2025.

Šokiran sam, izrael iz čista mira će napasti iran, strašno! Nisu rekli trampu za to? Valjda neće napasti američkim projektilima, već svojima, ovim od 42 km dosega

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.