Američki dužnosnik: Pakistan razvija projektile kojima bi mogao ciljati SAD
"Iskreno govoreći, teško nam je tumačiti akcije Pakistana kao bilo što drugo osim rastuće prijetnje Sjedinjenim Državama", rekao je Jon Finer
Komentari 8
Zaklada za medunarodni mir , financirana od americke ratne industrije , smjesna su mi ta imena , cim netko ima mir , nenasilje i slicno u svom imenu odmah su ti jasne njegove namjere , kao i americko ministrastvo obrane , od koga se brane ?Od Apacha ili Komancha , Kanade ..
Tipkaj - Pakistan Zindabad - 23 Mar 2019
U Pakistanu su ameri vec "smjenili rezim" i napravili drzavni udar protiv Imrana Khan-a. Slicno je napravljeno i u Bangladesu. Malo je drzava jos ostalo gdje imperij kaosa nije "smjenio rezim" i postavio svoje marionete.
Jedina prijetnja svakoj državi na svijetu su USA.I svaka država koja se želi odbraniti od njih,morala bi imati interkontinentalne nuklearne rakete.Oni se uvijek kao pitaju što bi tko smio ? Ali i ta vremena prolaze.
Sudeći po svemu, svaka država koja razvije neko oružje je automatski prijetnja SAD-u sa preko 750 baza po Svijetu.. Ne znam dali misle na svoju državu na drugom kraju svijeta da je u opasnosti ili njihove baze pored njihove države!
Znači da je slijedeći američki cilj Pakistan...
ja jučer palim roštilj. vidim neki crni auto, prolazi cestom, usporava. očito i ja idem na listu, mora da i to smeta americi. pa kud je ta amerika skrenula, da nitko na ovom svijetu ne smije ništa raditi bez njihove dozvole, ograničenja, uvjeta, jer je to odmah prijetnja sigurnosti. amer ima projektile kojima čitav svijet dosegne u nekoliko desetaka minuta, a sad je i pakistan problem, jer bi ovo moglo i njih. pa ajde se svi onda vratimo u kameno doba, da bi se amerikanci i 15.000 km dalje osjećali sigurno. kolko amera pogine doma, na ulici, bez da je neki rus/kinez/pakistanac/iranac umiješan. njih čeka bolno triježnjenje, ovo je otišlo predaleko. jedini vojni savez na svijet je američki. zašto su se okupili u savez? zašto se drugi ne bi smjeli okupljati i zajednički nastupati? zamislite da u europi nema američkih vojnika, vojnih instalacija. dal bi rusija ikad trebala tolku vojsku? ne. dal je eu trebala već rusiju usisati? da. zašto nije? aha, tko bi se kome priključio. takva eu bi bila prijetnja americi, kini, indiji, japanu, čitavom svijetu. pa zašto nije? zašto eu igra ulogu malog musavog brata u pelenama?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
nuklearna sila dok im ljudi bježe vozit bicikle bolt i wolt po evropi. stvarno obzirna vlast prema svojim građanima