Zlatna nogometna mladež: Na listi čak petorica Hrvata, a prvi od njih Alen Halilović
Zapamtite ime Gabriela Barbose! Gabigol, što mu je nadimak koji je zaslužio zabivši više od 600 golova u mlađim kategorijama, sljedeća je velika devetka brazilskog nogometa
Komentari 2
Alen Halilovic, bas kao sto mu prezime jasno kaze, nije Hrvat, nego musliman.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jarane , Hrvati nisu samo katolici !!