Aleksić prokomentirao odluku Ustavnog suda vezanu uz švicarski franak
Aleksić ističe da Vrhovni sud mora ispitivati poštenost valutne klauzule za CHF te mora ponovno ispitati poštenost ugovorene promjenjive kamatne stope za Sberbank.
Komentari 4
Eto vidite da u "demokratkoj" Hrvatskoj svi zive bolje osim 4 milijuna stoke sitnog zuba.
Druže Aleksiću, kako to da ti imaš problem s bankama i kreditima ugovorenim u švicarskim francima a ja npr. nemam? Reci jedan valjan razlog zašto bi (neposredno ili posredno) ja kao porezni obveznik morao platiti tvoju nesposobnost razumijevanja ugovora koji si potpisao s bankom?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Najvaznije pitanje je hoce li ljudi izvuci pouku iz ove cijele price o kreditima, ili ce se povijest ponoviti. Banke su radile to sto su radile, ali dio odgovornosti je i na drugoj strani.