Što bismo uopće bili mi Hrvati i na čemu bi se temeljila hrvatska država da nas Srbi nisu napali?
S glazbenog festivala u Švicarskoj koji radi Dražen Domjanić, sve ovo izgleda budalasto
Komentari 14
Promašio si cijeli fudbal, jer živiš pod staklenim zvonom, izoliran od svih vanjskih utjecaja, gonjen samo tvojim unutarnjim porivima, koji oblikuju tvoj mentalni sklop, no dopusti da postoje i drugačiji ljudi koji ne koreliraju imanentno tvojim pogledima.
...na tvojim kolumnama koje pišeš već godinama a da nisi svjestan da baljezgaš od nemila do nedraga..
Kakav je ovo stav, razmisljanje te analiza i na kraju clanak? Kakva logika? Kaos u mozgu i razmisljanju. Sami cvorovi msili i ideja. Cisti samouvjereni i samouki "filozof" koji bljuje svoje misli u obliku tiskanog novinskog clanka. Mjesa uzrok ii ucinak te kauzalitete. Jadno kad, kao u komunizmu, ljudi imaju bolesno uvjernje u sebe te pokusavaju sve. Draga mi je ona "Mujo kuje mlazne Avione". Idem popiti kavu, trebam otrijeznjenje nakon ovog clanka. Joj ... .
Mudraci, poput ovoga u VL, preplavili su hrvatske medije te svakodnevno truju um hrvatskog puka svojim iskrivljenim i negativistickim mozdanim vijugama. Vrijeme je da iim se odobri dozivotna intelektualna pauza!
filozofski,hegelovski,kazano Pofuk je na razini osjetilne svijesti,izvjesnosti,to hegel naziva ovo i ono,samosvijest nije mediji kroz koji može proći pofuk
Što bismo uopće bili mi Hrvati ------------------------------------ ti si Hrvat kak i ja Marsijanac - marš!
Moram popiti Gastal prije nego pročitam Pofuka.
a jesi govno , profukano , ajde teraj konju jedan
Nekako sam siguran da će muhe navaliti na komentare ovog članka
Muzicki festival nove generacije povezivati sa Branitenjima i odbranom od agresije izgleda budalasto postovani novinaru a jos je budalastije u jednom clanku upotrijebiti tu karkterizaciju cetiri puta pogotovu kad govorite o svom hrvatskom narodu. No ne cudi me, kakav vizionar takva i vizija. Oprostite ako je i ovo metafora, frljickoig stila. U hrvatskoj je toliko toga pod pritiskom ljevaka prihvatljivo i dozvoljeno pa sigurno i vas mudri osvrt. (ovo je sarkazam).
Ovaj stvarno lupeta budalaštine. Da nas Srbi nisu napali značilo bi da nismo bili njihova kolonija već da imamo svoju državu od ranije - od 1918 ili od 1941. Mogalse održatoi "Država Slovenaca, Hrvata i Srba iz studenog 2018 pa ne bi bilo ni ustaša , ni jasenovca ni blajburga , niti Golog niti Domovinskog rata. Međutim Srbi su uništili i prvu i drugu Hrvatsku državu ali treću srećom nisu uspjeli. Država bi se temeljila na stogodišnjem ratu Hrvata s a Turcima na Domagojima, Zvonimiru, Zrniskima, Kružiću.i Starčeviću. No ne brini . Čede opet bruse noževe. Neki dan njihovi studenti političkih znanosti !!!!! poručili su nam da se za par godina vidimo u Vukovaru i u Kninu i da ih ne trebamo zvati jer će sami doći.
Nadahnito. Bravo za Pofuka.
Bez srba ne bu se znalo tko je Hrvat. Tko srbe ne mrzi nije Hrvat.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ki bi da bi filozofija. Što bi bilo da je bilo ovo a ne ono. Takav način racionaliziranja odlika je infatilnih bezveznjaka.