Ako HDZ ili Most imaju boljega od Oreškovića, neka ga zamijene, a ako nemaju, onda mu trebaju pomoći
Plenković i Stier mogu biti dobri kandidati za šefa HDZ-a. Zašto bi to bio udar na Karamarka?
Komentari 20
Evo jos jedan u nizu od tekstova koji nemaju smisla. Ali dubljom analizom jasno nam je da ipak ima smisla, najvise boli medijska manipulacija kad kao naš konzervativni medij pise nebuloze. Jasno da on nije nas a pretvara se nasim da nam sto vise nasteti.
Pametann covjek, pametno zbori. Stoka sitnog zuba se ovakvih najvise boji.
malo je onih koji uopće znaju ovako suvislo i zrelo komentirati......a mi smo zemlja koja ne daje drugu šansu....šteta....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ajde maknite ovog sa naslovnica jer nismo svi od jucer i znamo sto on predstavlja!