Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 85
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Intervju Ivana Maletić:
Povratak na članak

'Ako bude trebalo, HDZ će bez problema prikupiti sav novac'

Kukuriku vlada je prespora, bez praktičnih znanja, bez iskustva, bez radne kondicije, nekoordinirana, neodlučna...

Komentari 11

Avatar TAJSAM
TAJSAM
22:03 16.03.2014.

Nisam član niti jedne stranke pa namam niti potrebu da budem niti jedan pristupnik nikome, svetinja mi je Hrvatska. Kao takav ako moram birati između Kukuriku koalacije te HDZ, uvijek bih odabrao novi HDZ jer više vjerujem njima da vole Hrvatsku nego Kukurivacima, koji su me razočarali sa više afera nego Sanader sa svojima optuženima. Spreman sam nadalje dati i skroman prilog od srca i obitelji ukoliko bi to HDZ-ovcima trebalo, samo da me vode oni kojima je SVETINJA HRVATSKA, makar me popljuvali svi lijevi birači koji nevide ispod partijske zvijezde gdje idemo. Pozdrav dobrim ljudima

VL
MR
midnight rose
08:41 17.03.2014.

Ivana Maletić zaista stručna i jako sposobna političarka koja zna kako izvesti zemlju iz krize. Eto to su ljudi koje ima HDZ i vidi se tko treba biti na vlasti a ne ovi nesposobni SDP-ovci.

VL
Avatar Uzoran Haški Robijaš
Uzoran Haški Robijaš
08:03 17.03.2014.

HDZ je jedina i prava stranka za domoljubne balkance jer jedino takvi "skuže i vjeruju" da uz život sa stranim kreditima, 200 bogatih familija i 370.000 jadnika iz privatizacijske pljačke možeš se uz mahutanje sa zastavom osječati kao svoj na svome.

VL
SL
Slivnjak
14:17 24.03.2014.

HDZ je stranka koja je unatoč protivljenju komunista=sdp i međunarodnih čimbenika uspjela iz pepela podići hrvatsku državu. Tako će i na slijedećim parlamentarnim izborima osloboditi Hrvatsku od onih koji ju ne žele. Izdajnici će jednom zauvijek biti odstranjeni sa vlasti.. "Za dom" ide dalje.

VL
Avatar Uzoran Haški Robijaš
Uzoran Haški Robijaš
07:02 17.03.2014.

Ivanu Maletić, HDZ-ovu europarlamentarku, mnogi su doživjeli kao stručnu i sposobnu političarku koja zna, može i uspjeva balkanskoj raji prodati domoljubne ideje na platformi 200 bogatih familija i 370.000 besposlenih jadnika.

VL
BL
Blizard
07:30 17.03.2014.

Vele da je ta suma novca upropastili državu !! Dobro, ako stranka moze biti odgovorna sto je činio bahati sef , onda vratiti novac i očekivati preporod gospodarstva . U ovoj presudi da je stranka kriva i mora vratiti novacc .., nedostaje zdravog razuma a nasmijati se svakako možemo !!

VL
HA
hajduk1966
10:22 17.03.2014.

Sada bi bilo uredno ili pametno da Hdz tuzi sve one iz stranke bili oni aktivni ili ne One koji su sudjelovali u blacenju stranke normalno i pljacke drzavne imovine pa neka oni vracaju dugove s kamatama iza resetaka

VL
MI
miso
21:46 16.03.2014.

Draga Ivana, Hrvatska je u ogromnim problemima. SDP se s Kukuriku vladom pokazao prespor, bez praktičnih znanja, bez iskustva, bez radne kondicije, nekoordiniran, neodlučan... Kao čovjek nevezan za ikoju stranku vidim samo još veće zlo ako HDZ dođe na vlast.. Neka on bude brz, s praktičnim znanjima (u čemu - izvlačenju novca iz proračuna?), s iskustvom u sijanju magle, s radnom kondicijom, koordiniran, odlučan da nešto napravi, makar i krivo ... Nema nama sreće ni s vama ni s njima. Zašto? Jer ste svi okrenuti k samima sebi i svojim strankama. Ne znam nikoga tko bi se istinski založio za ljude, građane, obespravljene, otpuštene, s malim ili nikakvim primanjima, tko bi napravio ikakav odlučan zaokret u svemu (a sve nam od dolaska HDZ-a na vlast 1990, pa SDP-a 2000.) ne valja. Pogledajte rast BDP-a i standarda građana. Nama treba temeljiti zaokret. Kako? S kim? ... Pričati pričice, nije dovoljno.

VL
Avatar borovanjiva
borovanjiva
21:54 16.03.2014.

Ova bi gospođa morala malo poraditi i na Hrvatskom jeziku. Njena je dikcija za javnu osobu katastrofalna.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.