Afera Podravka: Šestak je odobrio dva od pet kredita SMS-u
Splitskoj tvrtki išlo je pet transakcija tijekom 2008. i 2009. u iznosu od 275 milijuna kuna. Pozajmice su osigurane zadužnicom, a SMS je trebao plaćati kamate od 5,5 posto mjesečno.
Komentari 14
Podravka i radnici Radnika u Podravki ima daleko manje nego ranije (toliko o učuvanju radnih mjesta). Sve aktivnosti raspoređene su na preostale, koji rade pojačano i to već duže vrijeme. Manjak radnika pokrivan je iz kojekakvih agencija, koje im nisu davale nikakva prava, a za jako malu plaću (bilo bi zanimljivo znati tko je vlasnik tih agencija). Prekovrenemi sati se ne plaćaju (naredba Uprave), ali se slobodno može raditi do 6 ili 7 sati popodne. A Sindikati - šute .... što dobivamo za članarinu u sindikatima?
dobro kazes miso...ali i sam-a-znas da su i sindikati takodjer pod vladinim utjecajem...znaci da bi ispalo-mlacenje prazne slame-uzasno je to kad te ljudi koji su se igrali u pjesku sa kanticama ili jos nisu bila na svijetu kad se ta Podravka stvarala sada je unistavaju sa svih strana...e da se gospodin Z.M.vrati sto prije...bilo je to ipak puno puno drugacije...ali jedno su zelje a drugo realnost
hhmmm...da,da...pomalo ce i kumovina isplivati na vidjelo...Polancec-Sestak-Perlog ima tu posla ljudi za sve vrste krim policije i ostalih nadleznih institucija...opet se ponavlj po ko zna koji put ona stara dobra\"bez kuma ili strica ti si nitko i nista\"...poslovi su se davali preko kumskih veza a ne po sposobnosti ili isplativosti...penzionerima Podravke-ljudi koji su stvorili Podravku-ukinuli su godisnju proslavu i godisnje nagrade za njihov minuli rad a \"gospoda menadjeri\"su omastili brk i bas ih briga sto novine pisu o njima...oni i dalje kulturno trose tudji novac,Vlada suti ,svi nesto ko da istrazuju a usput pune svoje djepove OPET na racun radnika i onih koji su se borili za tu Podravku...pa niti jedan obican radnik nije u upravi Podravke...sve neki veliki borci uz casicu i besplatni rucak kojega ce OPET platiti ionako vec malaksali radnik...jos malo pa ce kumovi kupiti i \"PIVNICU\" a i PRC(Podravkin rekreacionalni centar)...a ima jos toga jako puno...pozdrav dobrom jelu\"Kumovina\"...Sacuvaj nas Boze ovakvih domoljuba iliti rodoljuba...
pa zar mesić sam nije izjavio da je mladinić došao kod njega pitati još jedan zajam i sam mesić ga je usmjerio prema podravci i sad se kao odjednom čudimo. slušajte mladinić i marinac su financirali mesićevu kampanju za predsjednika i morali su se nekako isplatiti
Idem i ja volontirati na Goli otok...
Hej Zdravko, kako kum? Rumenog mu lica...
Capolo, sredi malo razum, zasto u Njemackoj u najobicnijoj turskoj prcvarnici Vegeta stoji skoro duplo manje nego je najniza cijena u Lijepoj nasoj? zbog toga place redovito, ha, ha !!!!!!!!!!!
Ovo su sve Mesićevi kompići. Marinac, Maldinić i kompanija. Uostalom, on je i sam priznao da je muljao nešto oko tih kredita.
Ovih dana je dan volontera: Prijavljujem se za radove na obnovi Golog otoka. amo je jedini izlaz iz krize za ovu jadnu zemlju. Drugog nema.
POZIV NA PLJACKU Bake,djeda,oca,majke,brace i sestara .susjeda,skolskih kolega i svih poznatih i nepoznatih. BOLESNI UMOVI POSLOVODNOG ODBORA PODRAVKE
Koliko se ja sjećam podravka 2006.g. baš i nije dobro poslovala pa kolika god se hajka dizala rezultati se moraju priznati, a da ne spominjem radna mjesta radnika u ovo vrijeme
Znači Marinac, Šestak i Pavlović u prdekanu, a Rumenige malo kasnije. Nek paze da ih danas iz Press-a pred svima ne pokupe, to bi bilo baš fora, ahahahahahah
Zašto radnici ne zatraže svoje i ne preuzmu upravu? Najbolje su poslovali i stvarali Podravku kad su sami upravljali.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svi pričaju demagogiju, a Podravka posluje jako dobro i radnici primaju plaće na vrijeme.