Večernji List - najnovije vijesti iz Hrvatske, svijeta, sporta, showbiza i lifestyle
Naslovnica Vijesti Hrvatska

100 tisuća kuna za Udrugu osoba s invaliditetom Imotske krajine

Ovo je najveća donacija do sada pristigla na ime naše udruge. Ona je utoliko vrjednija, ne samo zbog iznosa od 100 tisuća kuna nego i zbog načina na koji su ti naši dobri ljudi u Zagrebu to i realizirali, kazao je Josip Bilić Pavlinović
23. svibnja 2012. u 15:55 0 komentara 21 prikaza
imota u lisinskom
Foto:

Sto tisuća kuna iznos je donacije koju je u srijedu uručio Organizacijski odbor Imote u Lisinskom u prostorijama te udruge. Riječ je o donaciji koja je prispjela od organizacijskog odbora humanitarne priredbe „Imota u Lisinskom“, koju već treću godinu zaredom organiziraju entuzijasti Imoćani koji žive i rade u Zagrebu.

Donaciju je predsjedniku udruge osoba s invaliditetom Josipu Biliću Pavlinoviću uručio predsjednik organizacijskog odbora Imote u Lisinskom Leonard Topić.

– Moram priznati da su nam mnogi pojedinci i udruge pomagali i da nam je svaki dar vrlo vrijedan, no istaknuo bih da je ovo najveća donacija dosad pristigla na ime naše udruge. Ona je utoliko vrjednija, ne samo zbog iznosa od 100 tisuća kuna nego i zbog načina na koji su ti naši dobri ljudi u Zagrebu to i realizirali. Prikupiti toliki novac, a još k tome i dobro organizirati cijeli događaj u kultnoj dvorani, zaslužuje svaku pohvalu. Ovaj novac dobro će nam doći, kako za uređenje lifta za stopostotne invalide, tako i za naše svakodnevne djelatnosti. Hvala našim Imoćanima u Zagrebu jer u samo tri godine putem organizacije "Imota u Lisinskom" prikupiti 600 tisuća kuna i pokloniti ih za dobro Imotskog i Imotske krajine, silno je vrijedno pažnje, istaknuo je Josip Bilić Pavlinović.

– Nismo mnogo dvojili kamo s prikupljenim novcem jer znamo da je Udruga osoba s invaliditetom najorganiziranija i najuspješnija udruga u Imotskom. Uostalom, oni upošljavaju 19 ljudi i vode brigu o velikom broju osoba s invaliditetom. Svaka kuna njima je zlatna vrijedna i mi smo ponosni što smo nakon podmirivanja svih troškova uspjeli osigurati 100 tisuća kuna toj udruzi, izjavio je predsjednik "Imote u Lisinskom" Leonard Topić.

 

 

Leon Lučić vrijeđao i pljuvao prilikom privođenja
ISPITIVANJE ZA IZNUDU
Mrzovoljni Leon Lučić vrijeđao i pljuvao prilikom privođenja: 'Gdje ste, bando destruktivna!'
Plin
SMANJENJE CO2
Perspektive plina kao alternativnog goriva u prometu u Hrvatskoj
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.