Gotovo svaki drugi Amerikanac ne vjeruje u evoluciju
Čak 74% Amerikanaca vjeruje kako se Zemlja okreće oko Sunca
Komentari 6
Mišljenja sam da im hitno trebamo poslati druga Jovu u svom novom Audiju da ih prosvjetli. Neka im u škole uvede sexualni odgoj i jadni amerikanci odmah će postati napredni :)
Zanimljivi, nevjerojatni al i pomalo nejasni rezultati. Naime u populaciji kod koje čak 74% njih ne zna kaj se vrti oko čeg bilo bi za očekivat kak ih barem tolko vjeruje u evoluciju.
Teorija evolucije je samo teorija i ništa drugo, nedokazana tvrdnja i dok nema čvrstih znanstvenih činjenićnih dokaza za nju daje mi za pravo da ne vjerujem u nju!
Teorija evolucije je samo teorija i ništa drugo, još uvijek za sada nedokazana tvrdnja bez čvrstih dokaza i dok je tako daje mi za pravo da ne vjerujem u nju.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hehe...ovo sa okretanjem sunca oko zemlje je stvarno debilana do bola, ali ovo o evoluciji je cist ok - ne znam tko jos uopce vjeruje u teoriju evolucije kad prakticki svakodnevno arheolozi i znanstvenici pronalaze nove dokaze da je tu bilo i " neceg drugog", a ne samo prirodne evolucije...opce je poznata neobjasnjiva cinjenica da je covjek, preko noci prakticki, izasao iz pecina i poceo graditi piramide i ostala drevna cudesa, a to evolucija i priroda - ne rade...ali, problem je u tome sto za sluzbenu znanost ove cinjenice predstavljaju "zabranjenu povijest" i "zabranjenu arheologiju"...