Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 6
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Eksperiment za odabrane
Povratak na članak

“Tajnim izložbama” propitkuju problem cenzure umjetnosti

Što je cenzura i u kojim se sve oblicima pojavljuje u vizualnim umjetnostima? Postoji li cenzura u suvremenoj vizualnoj produkciji? Pitanja su to na koja pokušava odgovoriti kustoski projekt “Tajne izložbe” osmišljen kao šest grupnih jednovečernjih izložbi domaćih i inozemnih umjetnika, postavljenih na tajnim lokacijama u nekoliko privatnih zagrebačkih stanova.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.