Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 6
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PORTUGALSKI NAPADAČ
Povratak na članak

Zvijezda Milana odbila novi ugovor sa znatno većom plaćom, smatra da zaslužuje više

Milanu se ne žuri i ima vremena pregovarati, jer Leao u ugovoru ima odštetnu klauzulu od 150 milijuna  eura. Portugalski nogometaš je u Milan stigao u ljeto 2019. iz Lillea, a transfer je bio vrijedan 29,5 milijuna eura.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.