Zrinjski osvojio Kup BiH. Hrvatski dvojac doveo mostarski klub do pobjede
Borac je prije nekoliko danas proslavio osvajanje titule prvaka BiH do koje je došao kolo prije kraja stekavši nedostižnu prednost upravo ispred drugoplasiranog Zrinjskog
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0