Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 69
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
MODRI TRENER
Povratak na članak

Zoran Mamić: Čuo sam da me želi Austria Beč, ali Dinamo mi znači puno više

– Vidio sam te napise, a znam da je direktor toga kluba došao na jednu našu utakmicu. Da, dobio sam neke migove i naznake da me žele, ali sa mnom nitko nije razgovarao. Čast Austriji Beč, no Dinamo je za mene nešto puno, puno više.

Komentari 9

Avatar Titanov sin
Titanov sin
18:06 06.05.2015.

Zoki još uči zanat , po drugoj strani sa toliko novih igrača ne bi ni iskusnom treneru bilo lako . Na nekim utakmicama izgleda dobro ali ne znam da li je za Europu dovoljno dobro !!!

VL
NB
Nije.bitno
14:08 07.05.2015.

Daj prestani više pa ti nemožeš biti trener niti u drugoj županijskoj ligi ako to nije neka bracina filijala.

VL
ED
europski dinamo
20:12 06.05.2015.

Cestitke Zoranu na glatkom osvajanju naslova,ali ipak razmisli jos jednom o ponudi pogotovo ako ti daju da dovodis igrace.

VL
DU
Deleted user
22:12 06.05.2015.

Pazi Zorane, austrijski nogometni savez ne drži tvoj brat, u njihovom savezu nema ni jedan funkcioner Dinama, austrijski suci nisu pod kontrolom Širića, a Širić pod kontrolom tvog brata, tamo disciplinski sudac nije Vlajčević koji kažnjava sve trenere osim tebe i sve klubove osim Dinama, u austrijskoj ligi nema kluba koji bi Austriji Beč pod tvojim vodstvom i prije prvenstva ''poklonio'' bodove kao ovdje Lokomotiva itd itd. Zorane ostani u Dinamu jer samo u Dinamu i ovolj ligi u vlasti Dinama tj. tvog brata ti možeš uspjeti. I nigdje više. Zar ti za to nisu dokaz tvoji rezultati u ligi prvaka i europskoj ligi i 35 000 vjernih navijača svaku utakmicu na prepunom Maksimiru????

VL
Avatar cluesblues
cluesblues
17:27 06.05.2015.

ma da, poludili su u beckoj austriji za ovim trenerskim segrtom kojem je glavna taktika da mu buraz kupi dovoljno kvalitetnih igraca koji mogu pobjedjivat i bez trenera - to funkcionira u hnl-u, a kak funkcionira u europi smo vidli prosle godine (a na zalost cemo vidjet i ove )...

VL
AN
anonimac1986
18:35 06.05.2015.

daj zoki izgubi se iz dinama

VL
DU
Deleted user
16:50 06.05.2015.

i ja sam čula da me žele u realu...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.