Zoran Mamić: Čuo sam da me želi Austria Beč, ali Dinamo mi znači puno više
– Vidio sam te napise, a znam da je direktor toga kluba došao na jednu našu utakmicu. Da, dobio sam neke migove i naznake da me žele, ali sa mnom nitko nije razgovarao. Čast Austriji Beč, no Dinamo je za mene nešto puno, puno više.
Komentari 9
Daj prestani više pa ti nemožeš biti trener niti u drugoj županijskoj ligi ako to nije neka bracina filijala.
Cestitke Zoranu na glatkom osvajanju naslova,ali ipak razmisli jos jednom o ponudi pogotovo ako ti daju da dovodis igrace.
Pazi Zorane, austrijski nogometni savez ne drži tvoj brat, u njihovom savezu nema ni jedan funkcioner Dinama, austrijski suci nisu pod kontrolom Širića, a Širić pod kontrolom tvog brata, tamo disciplinski sudac nije Vlajčević koji kažnjava sve trenere osim tebe i sve klubove osim Dinama, u austrijskoj ligi nema kluba koji bi Austriji Beč pod tvojim vodstvom i prije prvenstva ''poklonio'' bodove kao ovdje Lokomotiva itd itd. Zorane ostani u Dinamu jer samo u Dinamu i ovolj ligi u vlasti Dinama tj. tvog brata ti možeš uspjeti. I nigdje više. Zar ti za to nisu dokaz tvoji rezultati u ligi prvaka i europskoj ligi i 35 000 vjernih navijača svaku utakmicu na prepunom Maksimiru????
ma da, poludili su u beckoj austriji za ovim trenerskim segrtom kojem je glavna taktika da mu buraz kupi dovoljno kvalitetnih igraca koji mogu pobjedjivat i bez trenera - to funkcionira u hnl-u, a kak funkcionira u europi smo vidli prosle godine (a na zalost cemo vidjet i ove )...
daj zoki izgubi se iz dinama
i ja sam čula da me žele u realu...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zoki još uči zanat , po drugoj strani sa toliko novih igrača ne bi ni iskusnom treneru bilo lako . Na nekim utakmicama izgleda dobro ali ne znam da li je za Europu dovoljno dobro !!!