Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Dražen Silić
Povratak na članak

Ako želiš voziti bob, teško je pronaći stalan posao, moram raditi honorarno

– Kao mali nikada nisam razmišljao o bobu, trenirao sam atletiku, tada zapravo nisam ni znao postoji li to kod nas.

Komentari 6

TO
tovor
08:37 23.02.2018.

jesi li ti momče baš siguran u to što govoriš? Pripadaš ekipi pljačkaša koji sa sportom nemaju nikakove veze. Bob, skeleton i sanjkanje je u šapama idiota, neradnika i prevaranata, a ti niti znaš niti češ ikada znati vozit bob jer niti trenirate, niti imate klubove, niti trenere. Sve u svemu sramota za hrvatski sport.

VL
DH
dalibor.hren
07:53 24.02.2018.

Ne moraš uopće raditi! Ima dosta nas, bedastih poreznih obveznika, kojima država (za sad) uzima koliko želi, pa čak i za veličanstvene hrvatske olimpijce u zimskim sportovima!

VL
Avatar rubinet
rubinet
09:41 23.02.2018.

Siliću ,samo naprijed!! Trenutačno slabi rezultati su posljedica slabog ulaganja u bob.Kad Hrvatska shvati da je bob, i cjelokupni šport,izvanredna prigoda za promidžbu,stvari će krenuti nabolje....u vrhunski šport treba ulagati....

VL
IV
ivan968
14:48 23.02.2018.

zasto bi drzava ulagala u nesto sto nikog ne zanima niti ima nekakvu perspektivu

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.