Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
košarkaške selidbe
Povratak na članak

Žižić odlazi iz Cedevite, Vujo iz Olympiacosa, a Spahija u Fener

Ponajbolji hrvatski trener Neven Spahija u četvrtak kreće prema Istanbulu gdje bi se trebao dogovoriti za posao na klupi Fenerbahçea.

Komentari 2

BA
balic34
20:17 10.06.2010.

mislim da je to bosna zaslužila zbog svog renomea i povijesti!

VL
FE
febo
10:53 10.06.2010.

Qebem mu , da baš ni jedan sport nemože bez uplitanja politike , to mi nije jasno... , ne baš mi nije jasno !!!!!!!!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.