Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 94
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
lik & djelo
Povratak na članak

Životna priča Andreja Kramarića: Kako se stvarao novi Šuker

Još od vrtića bio je najbolji strijelac svake momčadi za koju je igrao Bio je sitan, manji od svih suigrača. Na prvoj utakmici nastao je problem. U klubu nisu imali tako mali dres.

Komentari 8

LE
LeonardS
18:46 16.11.2014.

Ma kakav Šuker, ne umanjujte dečku vrjednost, Kramarić je Kramarić a Šuker je prošlost

VL
BL
Blender
23:44 16.11.2014.

Sve to nije vazno!!! On jos uvijek sijedi na klupi dok god olic ne otegne papke na terenu!!! Olicu hvala ti za sve ali vrijeme je da ides u mirovinu!! Srna, isto tako!!! Vrijeme je da Kramaric igra od prvee minute!!! Kovac vrijeme je da se arogancija ostavlja doma, za zenu i ukucane!!!

VL
DH
dalibor.hren
19:12 16.11.2014.

"I kod drugih je sjedio na klupi!" - tom treneru treba doživotno zabraniti treniranje bilo kojeg kluba. Uz to je i sportski direktor!? Mrš!!!

VL
ĐE
đelek
19:45 16.11.2014.

Sve najbolje od srca tom mladom dečku,,a što je bilo bilo je!!!Ponekad i greške donose napredak!!!!

VL
BU
budagigo
19:49 16.11.2014.

šuker je bog i batina,a sve ostalo je demagogija.

VL
MK
marina.kolesar07
19:41 16.11.2014.

čovjek s pravim namještenim utakmicama, dobila sam nedavno zadnju kod njega , imate dolje link pa uđite i uvjerite se sami... bila sam samohrana majka ostavljena u dugovima i s djetetom, ovaj gospodin me je izvukao iz problema, ovim putem želim reći hvala https://www.facebook.com/profile.php?id=100006989206228&fref=ts

VL
DU
Deleted user
19:17 16.11.2014.

Ovakvi clanci su upropastili bezbroj nogometnih karijera. Velicanje jos uvijek nedokazanog nogometasa u Sukerovskim sferama kojima jos nije ni blizu nije nista drugo vec bezvezno. To smo sve dobro upoznali u slucaju velicanja i reklamiranja Kranjcara pa ga je "anonimnii " Modric u svemu nadmasio. Kramaric ima sve uvjete da jednog dana dodje blizu Sukeru, mozda ga i premasi, ali to nije ovaj trenutak. Do nastanka pravog novog Sukera mora se " pojesti jos puno žganaca ", a i tad je to veliko pitanje.

VL
DP
dr.pozaic
19:00 16.11.2014.

iskreno se nadam da ce 5x nadmasiti Sukera pa da ga nece vise nitko spominjati jer to i ne zasluzuje..

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.