Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 169
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
BEZ MILOSTI
Povratak na članak

Evo kako je Uefa kaznila veličanje ratnog zločinca Ratka Mladića!

Susret je sa spornim transparentnom odigran dan nakon što je Mladić u Haagu dobio doživotnu kaznu zbog genocida u BiH.

Komentari 6

PI
pinkec
05:49 11.12.2017.

Je li se ona gdja Teršelić iz Dokumente, osvrnula na ovaj događaj i otvorene neprijateljske pretenzije? A ne, to su njeni! Njihove želje su i njene želje, njihovi heroji su i njeni heroji. Za nas Hrvate, ostalo je samo rušenjenje i vrijeđanje. Razumjem ponešto, ali ne mogu razumjeti gdje su naše udruge, Vlada i narod, da već jednom kažu dosta, ukinu dotacije i privedu na sud?

VL
R4
rambo 4
10:09 10.12.2017.

najbolje od svega je kojim slovom počinje ovaj članak, zaista domišljato

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.