Zdravko Mamić se javio iz BiH i objavom o Hrvatskoj 'zapalio' internet
Mamić je za ovu objavu u vrlo kratkom roku skupio gotovo deset tisuća likeova na Facebooku.
Komentari 59
evo njega nazad kad padne presuda na međunarodnom sudu u Strasbourgu. kaj bute i onda pisali kak je kupio suce hahahahahaha
Žalosno je kolk je teg točno rekel ! Osuđeni prebjeg kojeg nemre nigdo demantirat !
Ima pravo
Sve je tocno rekao...
Mala zemlja a najviše kriminalaca ima. Mala zemlja a ti ukrao na stotine mil. Kuna Mala zemlja a samo iz jedne obitelji dva kriminalca pobjegla od Hr. Pravosudja. Nastavite niz.
Mamić bježi iz Hrvatske. Nakon njegovog odlaska Dinamo dočekao proljeće u europi. Hrvatska druga na svijetu. Dinamo dočekao opet proljeće u europi. Hrvatska u četvrfinalu. Bog ima za svakog plan.
Sigurno nije dobio lajkove iz Hrvatske već od onih koji odobravaju bježanje od hrvatskog pravosuđa. Da je barem malo muško i da poštuje državu koju spominje vratio bi se i odležao kaznu, ovako se skiriva ispod stola i nešto palamudi
Zdravko vrati se i rasturi bandu.
Hajde, da si bio pametan mogao si vec davno izaci iz zatvora i biti sa reprezentacijom. Mogao si kao Ivo Sanader, malo noga, malo ruka, malo glava i eto te vise napolju nego unutra.
Točno - "Najmanja država u osmini finala Svjetskog prvenstva u Kataru Točno - Najmanja država u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva u Kataru Točno - Druga najmanja država koja je igrala finale svjetskog prvenstva u povijesti Klub koji je proizveo najviše igračaača u finalu Svjetskog prvenstva u Rusiji, a koji su jednoj te istoj obitelji uplaćivali basnoslovne novce od transfera jer su oni upravljali tim igračima, tim klubom i tom reprezentacijom. Klub koji je proizveo najviše igrača koji će igrati četvrtfinale Svjetskog prvenstva u Kataru a koji su jednoj te istoj obitelji uplaćivali basnoslovne novce od transfera jer su oni upravljali tim igračima, tim klubom i tom reprezentacijom. Viceprvaci svijeta u zemlji u kojoj se u nogomet ne ulaže ništa – ovo je javna zahvala samo jednom gradu Zagrebu koji je istom tom klubu (koji je bio privatiziran od strane obitelji autora ovog posta) u razdoblju od 2006. do 2017. godine uplatio preko 300 milijuna kuna Reprezentacija kojoj je dio medija prije pet godina pisao “sve izgubili dabogda” i pozivao na bojkot, zamjena teza, nije reprezentaciji nego određenim osobama koji su tu reprezentaciju koristili kao privatnu prčiju za izvlačenje novaca zbog kojih se autor ovog posta danas javlja iz hercegovine, a ne iz državeu kojoj je krao!
u normalnom drustvu ne reklamira se kriminalac i prebjeg..to je cak kriminalno djelo..ej vecernjak..jeli netko od vas to zna..il je toliko glup..ja mislim niste to imali di nauciti..zato ste bili i ostali glupi
Je li što slagao ? Druga je stvar što je Maminjo teška lopovčina.
Da, najmanja zemlja, i zato je svatko znao da si lopov, osim HNS-a u tvojim šapama i pravosuđa u rukama udb_aša.
Da je takav domoljub,bio bi u Hrvatskoj ili u Kataru!
Čime ga zapali?
Da nije pljačkao Hrvatsku sada bi se u njoj veselio!
Zaboravio je dodati : najmanja država sa najviše lopova i uhljeba !
Neka dodje...
Hrvatska, zemlja u koju nikad više u životu neće kročiti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hrvatski orjunasi mrze sve koji disu Hrvatski.