Zdravko Mamić: Došlo je vrijeme da se psu kaže da je pas, a tatu da je tat
Zdravko Mamić to neće gledati prekriženih ruku pa će uslijediti odgovor iz Bosne i Hercegovine gdje se već duže vremena skriva od hrvatskog pravosuđa. Mamić je najavio konferenciju za medija sutra od 12 sati koju će održati u Mostaru.
Komentari 15
Mozda i da se osudjenom kriminalcu i bjeguncu od pravde kaze da je osudjeni kriminalac i bjegunac od pravde. Mozda trazim previse, sreca je za ljude drugeeee...
To sve treba privatizirati pa neka svatko u svom klubu radi što hoće. Naravno uz plaćanje poreza.
Došlo je vrijeme da pravomoćno osuđeni kriminalci završe iza rešetaka a opljačkani novac vrate tamo gdje su ga maznuli.
nikad nismo dočekali da se bobu kaže bob!
Previše medijskog prostora za "Hrvatinu kriminalca".
Kriminalac maminjo se uhvatio u mišolovku pa sada traži spas kod srba, nabavio i kokardu,
Svi ti koji tu lupetaju nemaju pojma koliko košta vrhunski sport,ulaganja u sportaše inatjecanja.Kad dođu rezultati onda bi svi bili sponzori.Da nema ovakvog Dinama u HNL-u bi se igrače plačalo kobasicama i čajem poslije utakmice,(sječam se tih vremena) i ntkoko za nas nebi znao. Zato treba uništiti i pokrasti Dinamo.(Hrvatski jal i politička pohlepnost.)
Sve klubove privatizirati kao u Engleskoj.Ko može opstati nek igra ko ne može ništa.I neka stadione grade od svojih prihoda.
Niti mu šta mogu, niti žele. U politiku se na čelna mjesta uvik stavljalo ljude koji bi tribali bit po robijama, ili su strašno kreditno opterećeni, pa će bespogovorno slušati.. Zdravkec ima dosta arhive obavještajnog podzemlja, koje je stvarna vlast u zemlji. Ovo je samo malo pokazivanje mišića, s obe strane, postoci će se na kraju dogovoriti, na ovaj ili onaj način...
Da, no kad ste si, kad su ti, kad si im..., naštimavao-li poslove onda su ti bili dobri.
E pa kad je tako,onda je Švrćo pas,a Z.Mamić je tat.
Vrhunskih rezultata hrvatskih klubova i hrvatske reprezentacije (1967, 1998) bilo je i prije Mamića, koji su iskoristili sve manjkavosti sustava da se preko nogometa i Dinama dočepaju velike love uz podršku onih kojima kriminal nimalo ne smeta (Rožić, Zorić).
Braća Mamić su zaslužila aboliciju i da se vrate natrag u Hrvatsku, da i dalje razvijaju taj nogometni model - koji je toliko afirmirao Hrvatsku na međunarodnoj sceni, da to naša diplomacija ne bi mogla napraviti ni za 1000 godina, a o utrošenim proračunskim sredstvima da i ne govorimo. Naprosto, vrhunski sport (visokotarifni, ne veslanje, gimnastiku i dr. ) nije moguće voditi po zakonu - jer su to ogromne cifre u transferima itd. itd. I to što su oni dospjeli pod oštricu pravosudne flajš mašine je logično, jer su bili super uspješni u stvaranju izvoza hrv. nogometaša i time kostura reprezentacije. Nisam im sklon, čak mi nisu ni simpatični, naročito kad počnu sipati uvrede na konferencijama, ali rezultati su nepobitno tu i nebitno da li mačak crne ili bijele boje, ako toliko uspješan u lovu na miševe.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Maminjo se dobro opisao kao pas i kao tat.