Zbog Hrvatske nisam išao na Kosovo, ne bih se dobro proveo. Za njih sam bio ustaša
Volio bih da moj desetogodišnji sin Ramon dođe u Dinamo, plavi imaju jednu od najboljih škola na svijetu, odmah iza Ajaxa, kaže Kujtim Shala
Komentari 5
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bio si i ostati ćeš legenda Dinama. Trebalo je imati i hrabrosti u ono vrijeme igrati za Hrvatsku. Želim Ti puno sreće u životu i neka bar jedan sin krene tvojim stopama i zaigra za Dinamo