Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NOGOMET
Povratak na članak

Završen je prvi krug olimpijskog turnira nogometaša. U četvrtfinalu nas očekuje dvoboj dvije velesile

Za "nagradu" Tricolori će u četvrtfinalu igrati protiv možda i najtežeg suparnika Argentine, dok se u ostalim susretima četvrtfinala sastaju Maroko - SAD, Japan - Španjolska, te Egipat i Paragvaj.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.