Zašto Luka Modrić češće ne puca na gol?
Kad pogledate njegove pogotke za Tottenham i Real, većina je bila postignuta iz daljine, a svaki je bio pravo remek-djelo
Komentari 9
bravo truthjust,baš sam to htio napisati... luka svoju ulogu odrađuje odlično, nije zamišljeno da on puno puca na gol, a ovi debili koji samo na kraju utakmice pokledaju golove i asistencije i onda pametuju o lukinoj igri bi trebali prestatt komentirati nogomet i gledat odbojku ili brzo hodanje
Mislim da Luka jos uvijek podcjenjuje svoje mogucnosti
Neobično je da su svi golovi postignuti u desni gornji kut vrata.
Bravo Modrić slažem se da više puca kada dođe u priliku samo da tako i igra u reprezentaciji i nikakvih problema nećemo imati Brazilom i drugima koji nas ćekaj
Zašto Luka Modrić češće ne puca na gol? Zato sto se na gol ne puca, nego se na gol sutira, puca se iz vatrenog oruzja. Naucite vise hrvatski jezik.
Luka ne puca cesce na gol jer je igra poslozena i puca tek onda kad trener planira napad. Za razliku od balkanskog nogometa vrhunski nogoment je racunica a ne improvizacija. To je mislim i glavni razlog mandinog problema je jerr decko naucio improvizirati uz motivaciju trenera dok luka slusa ono sto mu se kaze.
Da Modrić puca više, Ronaldo bi manje. A to se ne može.
Zašto Luka Modrić češće ne puca na gol? >>>> Kakvo je to sad pitanje. Luka je odlican igraci ali ima vrlo slab udarac. Od 10 jedan je u okvir vrata
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije to baš tako. Prvo nije istina da često dolazi u dobru priliku pucati pošto priroda njegovog posla nije ulaziti u zonu udarca. Pogledao sam sve tekme Reala ove sezone i večinu prošle i Modrinjo zapravo dolazi u vrlo malo ozbiljnih pozicija za šut. Osim toga njegov udarac uglavnom nije jak i kontoliran. Ronaldo npr. ima stravično jak i precizan šut iz trka, s mjesta, iz okreta, lik je pokretan i eksplozivan i nema smisla da mu se lopta ne dodaje kad se stvori prilika. U tome je stvar što se u Realu, za razliku od mase drugih ekipa, točno zna ko što radi i kome je što dozvoljeno. Postoji red koji ih čini ubojitim strojem kakvi i jesu. Modrić je fenomenalan igrač sredine terena čije lopte preko pola igrališta imaju oči i koje su doslovno savršene. Ova dva gola u LP koje je zabio za Real su zapravo iznimka koja dolazi kao šlag na tortu i nagrada za fenomenalnu igru na sredini terena koja se često u (površnom) nogometu zanemaruje.