Žapci u derbiju imali 4:4, a potom izgubili s 5:11

Igor Kralj/PIXSELL
06.12.2014.
u 08:49

Najučinkovitiji u derbiju regionalne lige bio je Sukno s četiri pogotka.

Vaterpolisti Mladosti dugo su se opirali favoriziranom Primorju iz Rijeke, pola minute prije kraja druge četvrtine imali su 4:4, ali su u drugom poluvremenu pokleknuli i na kraju izgubili s 5:11 (2:3, 2:2, 1:5, 0:1).

Najučinkovitiji u derbiju regionalne lige bio je Sukno s četiri pogotka za goste, dok je kod domaćina samo Bašić bio dvostruki strijelac.

Ostali rezultati: Jadran (HN) - Jug 7:15, Medveščak - Vojvodina 5:8. Nakon devet kola Primorje ima devet pobjeda.

>>Luka Bukić: Bit ćemo bolji nego na Kantridi