Zagrebački savez suspendirao Futsal Dinamo
'Zbog nepodmirenih financijskih obaveza prema službenim osobama suspendira se MNK Futsal Dinamo', stoji u glasniku ZNS-a
Komentari 46
Hahaha.....hvala vam što ste mi uljepšali dan! Ali nema veze, oni imaju jedan glas za jednog člana, neka od toga naplate dugovanja. Hahahaha....kakva djeca, neka vam posude lovu tri gušt i Dario Šimić.
Ne mogu voditi mali klub a vodili bi instituciju!
Da bice placen dug do podne,a poslije podne ce se negdje drugdje zaduziti.Slash,nema tu nista,pisi kuci propalo je.To otvaranje prije par dana je bilo usmjereno prema Maksimiru i Mamicu.To je sve.Kraj!
GNK posluje transparentno,FK netransparentno. Očekivano.
Ova četvorica toliko prljavo igraju,oni toliko štete našem pravom Dinamu,da čovjek ne povjeruje.... Sram vas bilo i sve ove sitne koji vas prate...Vi ste trebali biti ponos našeg pravog kluba,a ovako ste rusitelji svega dobroga što aktualna vlast na čelu kluba radi...Koga bi vi za predsjednika??? Recite više... Ionako s nikim nebi bili zadovoljni.Pogledajte sebe malo,zar mislite nama koji godinama volimo svoj klub prodavati maglu...??Mi volimo svoj klub,bez obzira tko je na čelu.... Sramite se,"velika cetvorko "....Nećete uspjeti...!
Osobno nemam nista protiv tog kluba.Dapace,lijepo mi je bilo vidjeti,a i cuti,sve te mlade ljude koji su zdusno navijali i pokazali da taj dio navijaca nije "umro" u Zagrebu.Jos mi je lijepse bilo cuti navijanje bez vrijedjanja i skazivanja mrznje prema bilo komu ili bilo cemu.Prava je steta da svi oni nisu na tribinama kad igra Dinamo.OK,ne vole upravu kluba ili pojedinece u njoj,ali zasto to nebi iskazali transparentom ili nekom pjesmom ili skandiranjem 5 min u svakom poluvremenu,a ostalo vrijeme bodrili svoj klub?Dinamo bi bio jaci minimum 20%.Ono sta mi se ne svidja ili bolje receno sta ne razumijem je da ce ovim projektom pokazati kako treba funkcionirati Dinamo!!!!!!!!!Pa to je neuporedivo cak i smijesno.Nekad se za Dinamo navijalo ,a nisi ni znao tko sjedi u upravi kluba,a kamoli da bi navijaci vrijedjali skandiranjem nekoga iz uprave ili trazili da vode klub.Sjecam se skandiranja UPRAVA ODLAZI i to onda kad je Dinamo slabo igrao ili lose stajao na tablici.Pogotovo to nebi radili kad je Dinamo igrao dobro i osvajao naslove ili kupove.Nazalost ovaj moj post ce vecina ljudi izvrijedjati,ali sta se tu moze?Nisam ja nikakav "placenik" niti sam "mamicevac",samo volim Dinamo i sve ovo me cini tuznim.
Ja mislim da je rješenje opet poslati ljude na Cvijetni trg i od prolaznika koji su potpisali anketu protiv Dinama, tražiti po jednu kunu.Budući da su,po njima, sakupili bezbroj potpisa ljudi neće valjda ostaviti svoje prijatelje u nevolji. Možda bi onaj Talijan koji im je također dao podršku, vrlo blagonaklono posegnuo u novčanik zbog tih pišljivih 1000 E. Recite Vi što hoćete, ali kad vodite kampanju protiv nekoga zbog netransparentnog poslovanja i manipulacija, nemojte se blamirati zbog par tisuća kuna i dokazivati da niste ništa bolji od onog koji nezakonito radi. Tako barem oni kažu!
ljudi,dajte konačno prestanite sa podmetanjima našem zagrebačkom Dinamu i navijajte kao pravi purgeri i budite ponosni na Dinamo
projekt seoskog futsal kluba, uopce glupo usporedjivati sa profesionalnim nigometom.
Dinamo je preveliki klub da bi i tih 5000-10000 bbb bilo neki faktor. Dinamo nema veliki broj organiziranih navijača. I bez broja od 100000 bbb nikada nece nista postici. Nekome na vjenčanje dođe preko 500 ljudi.
hahaha a to kad jedan Osijek, Sibenik i ostali klubovi ne isplcuju place svojim igracima koji nemaju ni za kruh to je sasvim po propisima...ali kad je sluznemoj osobi HNSa dug - neces proc!!! Jadno...
marinero pa dinamo je jedan od rijetkih klubova u hrvatskoj koji place isplacuje na vrijeme sta bi radje da ne isplacuje??onda bi dosao na utakmicu i navijao???
baš me zanima hoće li na drugoj utakmici biti više od 17 osoba, a na trećoj znam da će ih biti 9.
čujte, ne čudite se što nema posla, što vlada beznađe .........ako kriminalci i mafija imaju državu jasno da je ne može imati pošten čovjek
sedamdeset portala piše o 7 tisuća kn duga koji će vjerojatno biti plaćen do podne, ali se o novim kreditima gnk piše po marginama.
Sjajni su ovi komentatori potpore institucijama i pravnom poretku...bas me zanima dal bi tako podrzali igrace koji od svojih klubova nisu dobili place mjesecima a ne postoje nikakve suspendije...da li bi podrzali ikoga tko zeli vratiti pozitivnu nogometnu atmosferu u zagreb...sumnjam...treba zaraditi od tate...sjajan PR obavljaju :)
Očekivani potez. Tata je ogorčen zbog ogromnog interesa Dinamovaca za ovaj projekt. Uz svu silu PR i marketinških agencija, plaćenih novinara i navijača, ne može skupiti više od 2000 ljudi na domaćim tekmama. Naravno da ga ovakav zdrav i pozitivanan projekt žulja i da će pokušati sve ne bi li ga potkopao i diskreditirao. Međutim, onih 4 000 Dinamovaca sa Šalate mu poručuje: Nećeš razbojniče!
i onda podržavat bandu a očekivat uređenu državu ............ baš me briga , riješenje postoji za svakog pojedinca ... tko zadnji napisti domovinu nek ugasi svijetlo
Hercegovački mafijaš zvani Tata je jači od pravosudnih organa ove države. Sramota.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hahaa,prije nego smo se nadali je taj protestantni klub vec suspendiran,a mnogi su se nadali da ce ona cetvorka buntovnika i financijski podrzati taj klub klimavih koljena.Dosli oni da iskoriste klub u svoje namjere.