Naslovnica Sport Košarka

Zadar pretrpio četvrti poraz

21. listopada 2018. u 20:14 3 komentara 172 prikaza
KK Zadar

Košarkaši Zadra u 4. su kolu regionalne ABA lige pretrpjeli i četvrti poraz izgubivši na vlastitom parketu od Mornara iz Bara sa 83-93 (27-18, 16-29, 18-20, 20-26).

Ivica Žurić KOŠARKAŠKI AS S Draženom Petrovićem sam izlazio do dva ujutro. Ali onda se nešto dogodilo...

Zadrani su dobro otvorili utakmicu, no već u drugih 10 minuta gosti iz Crne Gore su preuzeli kontrolu rezultata, a u trećoj četvrtini je Mornar uspio izgraditi i prednost od 10-ak koševa. Ipak, Zadar se uspio primaknuti na samo tri poena razlike (71-74) sredinom četvrte četvrtine, ali potom je uslijedila gostujuća serija od 13-0 koju je s dvije trice pokrenuo Antabia Waller kojom je pitanje pobjednika bilo riješeno.

Malcolm Grant je sa 22 koša bio najefikasniji u sastavu Zadra, Luka Božić je dodao 19 poena, dok je Waller sa 19 ubačaja predvodio Mornar.

Bojan Bogdanović Indiana Pacers NBA liga Bogdanović i Šarić solidni u pobjedama svojih momčadi

Nakon četiri odigrana susreta Zadar je na omjeru pobjeda i poraza 0-4, a Mornar na 2-2.

Skupili smo chefove Fuliranja
ADVENTSKA ČAROLIJA
Skupili smo chefove Fuliranja: Ovo su majstori adventskih delicija koji za vas spremaju street food čuda
  • ObrenM:

Ovi vladajuci u KK Zadar su dali nogu pozadi velikom covjeku (sjetite se orkanske bure i njegove hrabrosti na maslenickom mostu) Aramisu Naglicu.Kada je preuzeo Zadar,Zadar je bio na zacelju,a gdje ga je doveo?Normalno je da nakon uspjeha nije htijeo ... prikaži još! raditi za"kikiriki".

• Avatar EUJ
    EUJ:

KK Zadar je Hrvatska i porazi i ponizenja su sastavni dio domoljubne stvarnosti i balkanske realnosti.