Naslovnica Sport Košarka

Zadar imao zadnji napad za pobjedu, Justice mogao srušiti Cedevitu Olimpiju

Zadrani su imali pune 24 sekunde za zadnji napad, ali Amerikanac Kodi Justice, koji je bio najbolji strijelac domaćina s 20 koševa, promašio je tricu pet sekundi prije kraja susreta.
10. siječnja 2021. u 21:14 0 komentara 80 prikaza
KK Zadar dočekao Cedevitu Olimpiju u zaostaloj utakmici 9. kola ABA lige
Pogledajte galeriju 1/2

U zaostaloj utakmici 9. kola košarkaške ABA lige Zadar je u nedjelju na domaćem parketu protiv Cedevite Olimpije izgubio sa 78:80 (31:40), i to nakon što je u zadnjoj četvrtini serijom 19:5 od minus 10 poena došao do vodstva 78:74 minutu i 45 sekundi prije kraja.

Petrinja: Peti dan nakon razornog potresa saniraju se posljedice Mjesto dragih mu uspomena Slavnog Slovenca slomili prizori razorenog grada: Nisam oka sklopio zbog moje Petrinje

No, onda je Edo Murić pogodio tricu, a Amerikanac Perry tri slobodna bacanja i gosti su poveli 80:78. Ipak, Zadrani su imali pune 24 sekunde za zadnji napad, ali Amerikanac Kodi Justice, koji je bio najbolji strijelac domaćina s 20 koševa, promašio je tricu pet sekundi prije kraja susreta.

PANDEMIJA NE JENJAVA Organizatori samo tri dana uoči početka SP-a zbog korone promijenili odluku!

Kod Cedevite Olimpije najbolji je bio Jaka Blažič sa 23 koša.

Mary Donor Pavlović i Milan Pavlović
LJUBAVI BEZ GRANICA
Kako je Milan riskirao život i doveo Mary iz Sierra Leonea u Ljubuški
PRIPREMA VOZILA
Doznajte kako kvalitetno pripremiti vozilo za zimsku vožnju i osvojite vrijedne nagrade