Zabija svaku 81. minutu, bolje od bilo koga: Je li to dovoljno za povratak u Real?

Želi li ovim pogotcima Bale dokazati Zidanu da i dalje treba ostati u Realu ili će se očekivati transfer u londonski klub?
03. svibnja 2021. u 16:10 0 komentara 1705 prikaza
Tottenham Hotspur v Sheffield United - Premier League - Tottenham Hotspur Stadium

Tottenham je sinoć na svom stadionu pobijedio posljednjeplasirani Sheffield United 4:0. Momčad Ryana Masona, novoizabranog trenera nakon Mourinha, upisala je i drugu pobjedu u Premiershipu.

A SAD DERBI... Hajdukovi talenti osigurali bijelima prvu titulu u devet godina: 'Oni su blago!'

Igrač utakmice bio je Gareth Bale koji se vraća u sjajnu formu. Postigao je hat-trick (36., 61., 69. minuta) sva tri svojom magičnom lijevom nogom. Želi li ovim pogocima Bale dokazati Zidanu da i dalje treba ostati u Realu ili će se očekivati transfer u londonski klub?

Jedno je sigurno, a to je da je Bale trenutno u Premier Ligi došao na vrh tablice golova postignutih po minutama. Bale zabija svakih 81 minutu, a prvi iza njega tek je Iheanacho iz Leicestera koji postiže golove svakih 116 minuta.

TIJEKOM DERBIJA VIDEO Niko Kovač nije uspio smiriti igrače: Sudjelovali su u žestokoj tučnjavi

Kako ga navijači često znaju zvati 'Tarzan' u dresu Spursa odigrao je 16 ligaških utakmica te zabio devet pogodaka i upisao dvije asistencije. Ako nastavi u ovakvom ritmu, ne samo Bale nego i cijela ekipa, možda uspiju izboriti Ligu prvaka.