Za sve je "kriv" Sheriff: Dinamo i Zvezda mogu se susresti u Europskoj ligi!
Hrvatski prvak bio bi u prvom "šeširu", a srpski u drugom, što znači da je teoretski moguće njihovo "spajanje".
Komentari 11
Dinamo tuče šerifa 4-0,zvezda gubi 4-0,i večernjak ide u stečaj, koji lijep dan!!
Boysice najbrže trče.
Šlag na tortu će bit kad "modri" budu "pocrnjeli" poslije 0:2 od Zvezde na Maksimiru. Nemamo mi više prava pretit nikome!
Zvezda bi dobila oba meča.
Zaboli me za susret Dinama i Crvenog Krsta, vec znam da ce utakmice biti prekinute u 15 minuti zbog nereda
Dinamo u Maksimiru dobija Serif 4:0 i prolazi
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dolazimo u Zagreb.