West Ham - Leicester
1/14
24.11.2017.
u 23:07

Ovim remijem West Ham je ostao u zoni ispadanja, na 18. mjestu sa 10 bodova, koliko ima i 17.

U prvoj utakmici 13. kola engleskog nogometnog prvenstva West Ham United i Leicester City su igrali 1:1.

Goste je u vodstvo doveo Albrighton (8), a na konačnih 1:1 je poravnao Kouyate (45).

Ovim remijem West Ham je ostao u zoni ispadanja, na 18. mjestu sa 10 bodova, koliko ima i 17. West Bromwich Albion, dok je Leicester 11. sa 14 bodova.

1/13

Na vrhu je Manchester City sa 34 boda, osam više od drugoplasiranog gradskog rivala Uniteda.

Kalinić branio u pobjedi Genta

Hrvatski reprezentativni vratar Lovre Kalinić branio je čitavu utakmicu za Gent koji je u prvoj utakmici 16. kola belgijskog nogometnog prvenstva na svom terenu svladao Mouscron sa 3:1.

Franko Andrijašević nije konkurirao za nastup u momčadi Genta koja je ovom pobjedom skočila na šesto mjesto ljestvice sa 22 boda, dok je Mouscron 11. sa 19.

Na vrhu je Club Brugge sa 37 bodova, drugi Charleroi ima 31, a treći Anderlecht 28.

Remi Hannovera i Stuttgarta

U prvoj utakmici 12. kola Bundeslige Hannover i Stuttgart su odigrali 1:1.

Stuttgart je vodio od 24. minute golom Japanca Takume Asana, a domaći su izjednačili u 76. minuti pogotkom Niclasa Fuellkruga iz penala.

Hrvatski mladi reprezentativac Josip Brekalo igrao je za Stuttgart do 66. minute.

Hannover je osmi s 19 bodova, a Stuttgart 10. sa 17 bodova.

St Etienne - Strasbourg 2:2

U prvom susretu 14. kola Francuske lige St Etienne i Strasbourg su igrali 2:2, pa su zeleni propustili priliku priključiti se vrhu ljestvice.

Domaći su dvaput vodili golovima Hernania (41) i Kevin Monnet-Paqueta (61), no Strasbourg je uspio izvući bod golovima Jeana Aholoua (44) i Jonasa Martina (63pen).

St Etienne se probio na šesto mjesto s 18 bodova, dok je Strasbourg još u opasnoj zoni, na 18. mjestu s 14 bodova. Vodi PSG s 35 bodova.