Naslovnica Sport Strani nogomet

Vukušić igrao u porazu Pescare, Juve opet pobijedio

07. listopada 2012. u 16:59 0 komentara 1 prikaza
Andrea Pirlo

Vodeći Juventus u sedmom je kolu talijanske lige došao do nove pobjede. Na gostovanju u Sieni Juventus je pobijedio 2:1. Torinska momčad povela je u 14. minuti pogotkom Pirla, Calaio je izjednačio u 45. minuti, a pobjedu je Juveu u 85. minuti donio Marchisio.

Juventus je tako i dalje neporažen, ima šest pobjeda i jedan remi, i nalazi se na vrhu ljestvice s 19 bodova. Danas mu se tamo može priključiti i Napoli koji večeras igra kod kuće protiv Udinesea. Večeras se igra i veliki gradski derbi između Intera i Milana.

Pescara je na svom terenu izgubila 0:3 od Lazija, a Ante Vukušić igrao je do 66. minute.