Vrsaljko i Grbić s klupe promatrali sramotu, trećeligaš izbacio Atletico!

Madriđani su u Barcelonu na utakmicu 4. kruga Kupa došli bez najboljih igrača
06. siječnja 2021. u 21:24 1 komentara 1281 prikaza
La Liga Santander - Real Madrid v Atletico Madrid

Nogometaši trećeligaša Cornella iz Barcelone napravili su senzaciju. Iz španjolskog Kupa Kralja izbacili su vodeću momčad Primere Atletico Madrid.

Milica Dabović PRODAJE POLOVNU ODJEĆU O njoj je brujila Hrvatska, a sad je u teškoj situaciji: Nemam plaću, samohrana sam majka...

Madriđani su u Barcelonu na utakmicu 4. kruga Kupa došli bez najboljih igrača i to platili sramotnim porazom 1:0. Strijelac jedinoga gola bio je Adrian Jimenez još u 7. minuti, a momčad Diega Simeonea do kraja nije uspjela zabiti gol na terenu s umjetnom travom trećeligaša.

Od 65. minute ostali su i bez isključenoga Sanchesa, a najbolju priliku imao je Saul koji je pogodio vratnicu. Na klupi Atletica ostali su vratar Ivo Grbić i Šime Vrsaljko.